Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok ha valaki...

Hogy reagálnátok ha valaki akivel régen összevesztetek, rátok írna hogy legyetek újra barátok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok
2023. ápr. 12. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen régen vesztünk össze és min vesztünk össze.

22/L

2023. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően békülékeny ember vagyok, tkp. senkivel nem tartok haragot. Csak olyan fordulhat elő, hogy valakivel eltávolodtunk egymástól és nem tartjuk a kapcsolatot. Pl. egyik rokonomat amikor gyereke született, többször hívtam, hogy meglátogatnánk a kisbabát. Sosem vette fel a telefont, nem hívott vissza, SMS-re nem reagált. Nem erőltettem a dolgot, vele emiatt szakadt meg a kapcsolat. Ha egy ilyen ember venné fel velem újra a kapcsolatot, nyitott lennék rá.

50F vagyok.

2023. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

19/L

Nekem alapvetoen 5 baratnom van/volt evek ota

Rengetegszer vesztunk ossze egymassal

Bizony minden miatt amit eltudsz kepzelni

Fiatal(abb) lanyok voltunk..

Mindig mindent megbocsajtottunk egymasnak … egyikunk sem szeretett haragot tartani

Mai napig joban vagyunk csak az elet ugy hozta hogy eltavolodtunk egymastol

Szerintem megbocsajtani meglehet csak felejteni soha

2023. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Lehet,hogy hülye vagyok,de nálam nincs vissza senkinek.És én sem kéredzkednék vissza senkihez.

Sem baráthoz, sem exhez, senkihez.

54 F

2023. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sok ember van, akikkal azért vesztem össze mert hülye gyerekek voltunk még, nem tudtunk normálisan gondolkodni és közölni az érzéseinket/problémáinkat. Velük szívesen barátkoznék újra, ha felkeresnének. Viszont olyan is van, aki számomra megbocsáthatatlan dolgot tett, ami egyszerűen nem fér bele az értékrendembe, pl kihasznált. Ő térden állva is könyöröghetne, akkor sem állnék vele szóba újra. 19/L
2023. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átgondolnám nagyon, rákérdeznék, hogy személyesen megbeszélhetnénk-e a dolgot? Ha igen, a beszélgetés után időt hagynék, döntenék, hogy változott-e valammit, vagy sem? (F40)
2023. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy általánosságban szólva azt mondanám, attól függ, hogy előtte milyen kapcsolatban voltunk, konkrétan kiről van szó, min és mikor/mennyi ideje vesztünk össze, és mennyire volt durva a szóváltás.

Viszont konkrétan 2 olyan, akkor még, legjobb barátnő volt, akikkel komolyabb összeveszés történt, egyikkel általánosban, másikkal gimiben. Mindegyiknél kellett idő, mire mindketten kellően.. éretten (talán ez a jó szó) álltunk a dologhoz, és csak akkor sikerült megbeszélnünk. Azonban utána sosem lett már olyan újra, mint előtte, aztán végül ballagás után vagy azonnal (általános), vagy idővel elhalt az egész "barátság".

2023. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!