Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozós oldalak?

Barátkozós oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudtok esetleg olyan oldalakat írni, ahol barátkozni lehetne új emberekkel?

Csak randi oldalakat találok.


2023. ápr. 19. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok kifejezetten ilyenről, de amúgy bárhol lehet barátkozni ahol lehet kommunikálni. A legjobb barátom egy online játékban ismertem meg, már háromszor meglátogattam (5+ óra utazás 2 átszállással), de egy hónapon belül a szomszéd városba költöznek, már nagyon készül rá lélekben, hogy sokat fogunk találkozni.
2023. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebook, discord, instagram... Mindenhol vannak ilyen oldalak/csoportok.
2023. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kifejezetten erre nincs oldal.

Esetleg olyan helyek mint amit a kettes írt. Ha kockulsz valamivel akkor belépsz egy olyan face csoportba vagy discordra és ott tudsz kialakítani valami barátságot. Vagy valami hobbis csoport amiben hasonló érdeklődési körű emberek vannak.

2023. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igy van, ha van valamilyen hobbid vagy kisállatod stb..akkor felmész egy face csoportba és ott elkezdesz havarkodni nem direkt, hogy hello én most barátkozni jöttem...hanem, irogatsz egy egy komment, vagy látod a másik irása tetszik neked, ő visszair, ha te is bejössz neki, és igy kialakul ..de direktbe erőltetni...az nem jellemző...hogy most akkor miről is kellene beszélgetni..az olyan erőltetett sztem...
2023. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!