Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lenne gáz újra írni...

Mennyire lenne gáz újra írni neki?

Figyelt kérdés
Tiktokon van egy lány akivel nagyon hasonló az érdeklődési körünk ezért szeretnék vele BARÁTKOZNI. Egy ideig beszéltünk instán egy pár napot, aztán egyre ritkábban írt. Ezért tisztázni akartam hogy nem fanoskodom hanem barátkozni/megismerni szeretném, és megkérdeztem normálisan hogy nyitott lenne-e erre. Ez 3 napja, és semmi válasz.. Lehet hogy azért nem ír mert félreértette a szándékaimat és azt hiszi hogy rá akarok hajtani. Ezért gondolkodom hogy írjak neki egy tisztázó üzenetet hogy tényleg csak baráti szinten szeretném megismerni, ha esetleg emiatt nem válaszolna. Mennyire lenne jó ezt meglépni?
2023. ápr. 19. 08:58
 1/10 A kérdező kommentje:
18 a lány, én 19 fiú vagyok
2023. ápr. 19. 08:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek…

Ez gyász amit csinálsz. A NEM-et meg kellene értened ennyiből is nem csak akkor, ha konkrétan leírja, hogy takarodj…

Napi 1000 ember írja neki ugyanezt amiket te és ha tetszik ha nem van tőled 1000x jobb. Ha te lettél volna a jobb akkor maradtál volna neki, de ez nem így van.

Fejezd be ezt a baromságodat!

2023. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jobb..barát?
2023. ápr. 19. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tobb ember valaszoljon
2023. ápr. 19. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2023. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hihi mar mindegy
2023. ápr. 19. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat!
2023. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszi, legjobb dolog ami tortenhet hogy baratok leszunk, legrosszabb hogy ignoral. megha kicsi eselye is van az elsonek, akkor is megeri kockaztatni.
2023. ápr. 19. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont így van ahogy az utolsóban irtad. Irj neki tisztázó üzenetet. Én a te korodban kb 10 éve beszélgettem egy lánnyal és egyszer kiesett a zsebemből a telefon és a haverjaim irtak neki egy nem túl szép üzenetet és nem tetszett neki, elküldött a pitsába konkrétan :D én azért irtam hogy nem én voltam hanem elvették a telefonom stb. Te is megmagyarázhatod, lehet hogy nemfog változtatni de megpróbálhatod, nincs vesztenivalód.
2023. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!