Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tetszek neki?

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Mindent túlgondolok mielőtt bárki belém kötne.

Szóval van egy fiú az osztályban, amióta abban az osztályban vagyok kb 3 mondatot beszéltem vele. (nem mintha mással többet) Egyik nap elkérte a discordom, de nem tudom honnan tudta hogy van, a másik észrevételem hogy mikor bemegyek a terembe és még nem köszöntem, ő mindig azonnal köszön nekem (nem névreszólóan, csak köszön hangosan hogy jó reggelt) és másnak nem köszön csak miután köszöntek.

Lehet csak túlgondolom de lehet hogy bejövök neki, vagy csak teljesen véletlen összefüggések ezek.

Nem tetszik meg semmi, csak így érdekel.


2023. ápr. 26. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez még nagyon kevés infó, ha úgy tetszenél neki jobban lépne..
2023. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is, csak az én túlgondolásom nagyon nagyon pici dolgoktól is megindulhat 🥹🥹🥹
2023. ápr. 26. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem derül ki.
2023. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ahhoz képest milyen szépen köszön...Nem az hogy szia, csá, mizu? Hanem jó reggelt!
2023. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha már túlgondolod, csináld rendesen! Rég azon kéne tépelődnöd, hogy kedvel vagy csak akar valamit. :D
2023. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma direkt többször ránéztem és háromszor is engem nézett 🥹🥹 viszont mivel látta hogy néztem lehet azt hiszi tetszik nekem 🥹🥹🥹
2023. ápr. 28. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, majd csak belezúgsz valahogy...
2023. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem
2023. ápr. 28. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
(insert tetszőleges népdal here)
2023. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nezzuk az o szempontjat. Tetszik neki a lany, nem szerelmes, tetszik. Nem lat semmi biztatot, nem lep. Aztan megtetszhet neki mas is, egyszerre is. Most te tetszel neki.
2023. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!