Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből látni, hogy egy pasi...

Miből látni, hogy egy pasi csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Miből lehet észrevenni, hogy egy pasi csak baráti céllal akar ismerkedni? Vagy csak barátként gondol rád.

2023. máj. 3. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam szexuális poénokat is mondani barátoknak, ha úgy van. Ez nem a "de megdugnálak" kategória vicc.


Onnan tudhatod, ha rákédezel. Mivel van aki az asszony mellett is dugna mással, vagy az sem érdekli, hogy neked van valakid. Van aki meg szingliként is simán tud barátkozni veled.

2023. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, széles a skála :D
2023. máj. 3. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs már elköteleződve máshova, akkor nem is is nagyon számít, hogy alapból érdeklődik-e feléd sexuálisan.


Ha te jelzed az érdeklődésedet, akkor 90% hogy ő is érdeklődni fog.

2023. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezt egészen pontosan lehet tudni. Nincs olyan férfi, aki barátkozni akar. Dugni akarnak. Ha nem akar dugni, akkor barátkozni sem. Kivétel: a férfiak kb. 0,0000001%-a.
2023. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Semmiből,mind meg akar dugni,ha csinos vagy!!!
2023. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Barátkozni férfiakkal akar.

Ők a halászok,nem a halak.

Ők tudnak jobb tanácsot adni.

Nővel férfi barátságban nem akar lenni.

Fordítva sem.

2023. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

12:08'

Nekem volt már olyan, hogy csak azért ismerkedtem valakivel, mert sokára jött a busz és unatkoztam.


Mondjuk ha azt mondta volna, hogy dugjunk már egyet valamikor, akkor rögtön megváltozott volna a helyzet.

2023. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha ő is a fiúkat szereti.

Másrészt akkor, ha viszonylag sokat beszél a párjáról, persze nem azt hangsúlyozva, hogy mennyire elhanyagolja őt a másik, milyen rossz a kapcsolat stb. Utóbbi, meg egy egyedülálló férfi gyanúsabb. És semlegesebb, nem "nyomulós" témákról beszél, meg azért gondolom, felismered a különbséget már egy randi és egy nem randi között.


"Nővel férfi barátságban nem akar lenni."

. Jól van, kreténkém... :D Gondolom, Te lenézed a nőket, akik szerinted nem méltóak arra, hogy egy férfi barátja legyen.

2023. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Én rákérdeztem az egyik találkozó után, hogy felmenjünk-e hozzá, amire azt mondta, inkább csak üljünk be a szokásos kávézónkba.

Nekem ez egyértelmű volt.

2023. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Úgy néz ki, úgy viselkedik, úgy beszél, mint egy homoszexuális / nyíltan homoszexuális / nem ismerkedik egyáltalán. Ezek viszonylag nyilvánvaló jelei.

Más esetben egyénfüggő.


Ja, és ha nyíltan kimondja, hogy csak barátkozni akar, az nem jelent semmit.

2023. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!