Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Facebook társkeresőjében...

A Facebook társkeresőjében valakinek tapasztalata a barátszerző funkcióval van?

Figyelt kérdés
Új lehetőségként jelent meg, jelöltek is már páran, de nem tudtam ezt mire vélni, üzenetet nem küldtek, vagy nincs is erre lehetőség. Egyébként férfi vagyok, és szintén férfiaktól kaptam eddig csak felkérést, nőktől nem. Mindenki társkereső, nagyon kevesen keresnek csak úgy kapcsolatokat baráti szinten, fiúk adatlapjain meg nem látok ilyen megjegyzést, akik jelöltek. Az sem látható az adatlapokon, hogy milyen nemből keresnek partnert, szóval benne van a pakliban, hogy esetleg melegek, de ezt lehetetlen kiszűrni. Más is járt már így?

2023. máj. 6. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Benne van, anno társkeresőn is így volt, nőket kerestem, és mégis bejelöltek páran a melegek..
2023. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az kellemetlen...Anno én is jártam így más oldalon, ahol egy "búza" fiú szeretett volna "kényeztetni". Én meg őt fa testápolóval. :)
2023. máj. 6. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Bár nem értek hozzá, nem is vagyok Facebook társkeresőn (épp ezért kérdezem), de a barátszerző funkciónak nem pont az a lényege, hogy mindegy, milyen nemű a barát? Az ember a barátait elvileg nem nemek szerint válogatja a való életben (sőt, túlnyomórészt saját neműekkel barátkoznak az emberek). Mert látom, melegekre asszociáltál a jelölések alapján, pedig barátságok nem feltétlen nemek szerint köttetnek (nem lehet, hogy ők is pont így gondolják?).

Ha kimondottan az ellenkező nemmel akar valaki barátkozni ezen a társkeresőn, akkor jól gondolom, hogy azért burkoltan mégis a barátnőszerzés a cél, csak ezzel a "barátszerző funkcióval" kisebb lesz a nyomás a férfiakon, leplezni lehet így a gyengédebb érzelmeket?

Tényleg érdekel, hogy mi akkor ennek a valódi funkciója, ezért kérdem.

2023. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez más dolog, mint a társkeresős funkció? Ott is volt barátság keresős opció. Azzal nekem semmi extra tapasztalatom nem volt. Ugyanúgy a külső számított és az alapján húztak be.


#3: Persze, barátkozásnál annyira nem számít a nemiség, de azért néha mégis. Pl. nekem a férfi barátaim többsége inkább csak haver. Iszogathatunk, dumálhatunk csajokról, kockulhatunk együtt, de egyszerűen esélytelenek a lelkizősebb beszélgetések. A csaj barátaimmal meg ez tök alap.

2023. máj. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Egyetértek, mindkét nem inkább a sajátjával barátkozik, de míg a nőknél magas szintű barátság is kialakulhat pont a lelkizés okán, mi férfiak könnyebben megválunk egymástól, legalább is nekem ez a tapasztalatom. A közös programok, iszogatás, hülyülés egy idő után unalmasak, és nem kovácsol eléggé össze, ezek csak eldobható haverságok. A Facebookon az a gond, hogy még ezek a szándédok sem derülnek ki, csak úgy bejelölnek, és sok rossz tapasztalat után jogos lehet a félelem, hogy melegek, sőt rosszabb esetben szexőrültek is. Ki szeretne visszajelölés után gusztustalan felajánlkozásokat kapni? Ez az, ami ellen nincs biztosíték.
2023. máj. 7. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!