Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van felnőtt korban kialakul...

Ha van felnőtt korban kialakult barátságod, hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott a beszélgetés, ha vissza tudod idézni (kb)?


(Nő-nő barátság vagy férfi-férfi barátság, hogy egyértelmű legyen.)



2023. máj. 19. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a felnőttkori barátságaim szabadidővel kapcsolatosan vagy munkahelyen alakultak ki. Az egyik legjobb barátom (nő-nő barátság) kolléganőm, de alakultak ki barátságok kutyasétáltatás közben, teljesítménytúra-futóverseny események alkalmával, animés rendezvényen-csoportban, jártam táncolni egy időben, ott is. Nem egyforma szintű barátságok ezek egyébként, más-más dolgokról tudunk beszélni. Nincsenek konkrét emlékeim, meg határvonal, hogy mikortól tekintem barátságnak, miről beszélgettünk először, csak voltak közös témák, és alakult magától. Vannak ellenkező neműek is köztük, ezek többnyire kollégák, de van, akivel van közös hobbi is, és találkoztunk már sportrendezvényen is.
2023. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szinte csak az van. Nőkkel sportolás miatt barátkoztam össze, az volt a közös pont. Utána már beszéltünk mindenféléről.
2023. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rám írt facebookon a barátnőm hogy képek alapján szimpatikus vagyok neki, nincs e kedvem ismerkedni, ugyanis nem sok barátja van a környéken ezért szívesen ismerkedne. Én meg nyilván nyitott voltam rá:)

A másik barátnőmet én szólítottam meg aerobik edzésen, hogy annyira ismerős nekem, nem talalkoztunk e már valahol? Aztán beszélgetni kezdtünk, együtt jártunk mindig aerobikra utána, és így kialakult

A másik a fodrászom volt. Először mentem hozzá, és meséltem neki, hogy úgy hiányzik a bulizás, de nincs kivel mennem stb

Aztán megbeszeltuk hogy ő szívesen jön velem, és így szerveztunk közös programot.

30/N

2023. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen, de nagybátyám az a fia barátnőjének az apjával lettek nagyon jó barátok. Közben a gyerekek már szakítottak, de a szülők azóta is legjobb barátok 😃 hát így is lehet. Biztos kellemes a gyerekeknek a dolog 😅
2023. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen, egyetemi koliban.
2023. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2002-ben lett egy új munkatársam. Együtt jártunk bulizni, focimeccsre, meg túrázni. Ott volt az esküvőmön, a tejfakasztó bulikon. 4 évet dolgoztunk együtt, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Jó barátomnak tartom.
2023. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felnőttként tűntek el a régi barátaim,főleg a feleségek kavartak be és csináltak papucsot az addig értelmes férfiakból.

Munkahelyen nem volt módom ismerkedni. Próbáltam itt is,de vagy csak chates beszélgetésre,vagy az ország másik végében élő,de utazgatást váróra volt igény.

Nekem az utazgatás nem opció,telefont és chatelgetést pedig nem tartom olyannak,amivel mindent meg lehet beszélni.Nem is mennék ilyenbe bele.

Itt a "csudapesten " sem lehet így barátkozni,de nem is erőltetem:)


F/Bp

2023. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin ismerkedtünk össze közös élethelyzet kapcsán. Mindketten nők vagyunk. Ő kiírt egy kérdést, én válaszoltam. Írt privátot, rájöttünk hogy csomó mindenben hasonló nézetünk van. 3 éve már, hogy napi kapcsolatban vagyunk. Mivel sajnos kicsit messze lakik, ritkán tudunk találkozni, de valahogy mindig összehozzuk :)
2023. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, az úgy gondolja, hogy jobban tudja nálam, hogy én hogyan ismertem meg a felnőttkori barátaimat? :-D
2023. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy helyen dolgoztunk vagy 2 évig. Ott ismerkedtünk meg, de a mai napig elválaszthatatlanok vagyunk.


33/F

2023. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!