Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek mindig zavarba mellette?

Figyelt kérdés

Öcsém barátnőjének a barátnője elég gyakran van nálunk és hát egyszerűen gyönyörű szép. Már rég rá hajtottam volna de sajnos vagy 10 évvel fiatalabb mint én meg távoli rokon is (anyukámnak az első unokatestvérének a lánya).

És akárhányszor mellette vagyok mindig olyan kínosan érzem magam meg szerintem ő is mert az a kínos csend van köztünk mindig


2023. máj. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Feltételezem nem 20-as és 30-as évekről van szó + rokonok vagytok.

Csak tegyél le róla.


Ha pedig nem akarsz kínos csendet, próbáld meg megismerni.

2023. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Hát másodunokatestvérrel itthon tényleg elég véleményes a dolog. Így én se hajtanék rá.


Amúgy mit tegyél..

1) ne menj oda! Ha nem találkoztok, akkor nem lesz kínos. Ilyen egyszerű.

2) a közös ismerősökkel is beszélhetsz (tesóddal és párjával, anyáddal), hogy mi a helyzet. Nem gáz, ha vonzónak találod őt annak ellenére, hogy viszonylag még rokonnak számítotok. Nincs ezen semmi szégyellnivaló. Szóbal hátha látnak ők valamit, vagy tudnak közvetíteni köztetek olyat, ami segíthet feloldani ezt az állapotot.

3) a lánnyal is beszélhetsz erről. Kettesben leginkább, hiszen ez alapvetően csak rátok tartozik, köztetek van. Legegszerűbb, ha tisztázzátok az érzéseiteket és a céljaitokat.

2023. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok ő 15 lassan 16
2023. máj. 21. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
oké, így azért egészen más. ez már elég gázos szitu.
2023. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!