Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen programot tudnánk...

Milyen programot tudnánk csinálni barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Júlisban megyek hozzá egy hétvégére, és egy ideje már malmozok magamban, hogy mit fogunk csinálni. Ő hívott magához amúgy, szóval nem én erőltetem ezt. A korábbi találkákon csak mászkáltunk és beszélgettünk, mire felvetette hogy neki ennél tartalmasabb programokra lenne igénye. Jött a magától értetődő kérdés, hogy akkor mit csináljunk? Nem tudja. Kitaláltam hogy elmegyek vele ruhát vásárolni, mert panaszkodik hogy senki nem megy vele. De ugye az nem egész napos program. Ezen felül beülhetünk meginni egy kávét pl (de az fél óra max). Ezeknek az ötleteknek örült. Filmet nézni nem szeret. Kérdeztem a videojátékokat, mert azokat régen szerette, de már azt sem akar. Társasjáték és minden ilyen hasonló játék kilőve, mert azokat sem szereti. Strand szintén kilőve, mert azt meg egyikőnk sem szereti. Kérlek titeket hogy adjatok valami ötletet, mert nekem már nincs több :')

2023. jún. 15. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, múzeum, piknik, mozi, ...
2023. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Péntek este mondd neki, hogy úgy tűnik, mintha hízott volna. Egész hétvégén nem fogtok unatkozni. Szívesen! 😘
2023. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Úgy mondjuk nehéz ha semmit nem szeret. Van hobbija vagy bármi ami érdekli? Abból már ki lehetne indulni. Mert ha mindenre azt mondja, hogy nincs hozzá kedve, akkor milyen tartalmasabb programot akar. Egyébként is neki kéne kitalálni, hogy mit akar, ha már a beszélgetés nem elég.
2023. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TENGEERPICI ***** válasza:
Neked még nem való barátnő ha nem tudod mit kell csinálni. Ha meg mindenre azt mondja a barátnőd hogy nincs hozzá kedve akkor vedd a kalapod és hagyd ott a francba. Az nem téged akar hanem valaki mást. Bár nem tudom hány évesek vagytok. De majd rájössz hogy nekem volt igazam. TENGERPICI 2023.06.16.
2023. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!