Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mert nem erti meg egy baratom,...

Mert nem erti meg egy baratom,h tul sok belole es sokszor megyek inkabb egyedul,mint vele?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek,akik nem hasonlitanak hozzam es idegesitenek.
2023. jún. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miert a baratod?

Az nem barat, akivel nem akarsz egyutt logni, mondvan, nem hasonlit hozzad. Az max haver.

2023. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad ezt neki, nyíltan és egyenesen? Vagy csak sunnyogsz meg utalgatsz és arra vársz, hogy olvassa a gondolataidat?
2023. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tul gyakran akar talalkozni. Sok belole .

Kedvelem,de van olyan tulajdonsaga,ami miatt gyakran nem igenylem a tarsasagat.

2023. jún. 21. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátod, akivel ezt meg tudod beszélni.
2023. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar beszeltuk,de nem akar elmenni terapiara,h kezeljek . En nem vagyok terapeuta.
2023. jún. 21. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem is kell neki. Ha így jó neki, akkor nem fog változtatni. Mivel neked nem jó, te írsz ki kérdést, neked kell változtatni. Nem barátkozol vele. Nem is értem miért kérdés.
2023. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy elég következetes. Ha sok belőle, akkor ne csak mondd, hanem tettekkel is támaszd alá. Ne legyél elérhető neki bármikor. Ha túlságosan eláraszt, mondd meg neki, hogy menned kell, nem érsz rá ennyit, más dolgod is van.

Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Nem szoktam sokszor szájba rágni, hogy mi a probléma velük. Egyszer megmondom, hogy mikor és hogyan érek rá, és ebből nem is engedek. Ha feltartanak, akkor amikor már sok, szólok, hogy most már mennem kell. De amúgy ezek nem kifogások, mert tényleg nem vagyok időmilliomos, ezek az emberek, meg akár egész nap képesek lennének kisajátítani. Vannak ezek közül olyan ismerőseim is, akik egymásnak is ismerősei, és nekem panaszkodnak a másik olyan tulajdonságáról, ami bennük is bosszantó, és nem veszik észre magukon.

2023. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!