Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki az aki unalmas nyár elé néz?

Ki az aki unalmas nyár elé néz?

Figyelt kérdés
Egész évben a főállásom mellett dolgoztam, hogy nyárra legyen pénzem programokra, nyaralásra stb. Erre senki sem akar kimozdulni, van párom, de állandóan a fejemhez vágja, hogy nagyok az igényeim ha nem a 4 fal között akarok ülni (mindent fizetek magamnak, nem várom el), a barátaim egy része házas és gyereke van, a szingli barátnőimnek egyéb hülye kifogása van, a szüleim, rokonaim szintén nem mozdulnak. Újabban egyedül megyek néha ide-oda, de amiatt a barátom vitázik velem, pedig semmi olyat nem csinálok. Van más is ilyen helyzetben? Hogy oldja meg?

2023. jún. 24. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Miért vagy olyan férfival, akivel nem egyezik a szabadidős tevékenységetek? Ha meg elmész egyedül, akkor meg mit hisztizik?


Sajnállak. Menj egyedül akkor, ha nincs más lehetőség. Élvezd a nyarat. ☺️🌞

2023. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

"a szingli barátnőimnek egyéb hülye kifogása van"

Nem kell hülye kifogás. Csak nem akarnak menni és mivel nem értessz a nem-ből ezért valami hülyeséget mondanak, hogy megszabaduljanak tőled.

2023. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én majdnem végig dolgozni fogok, szóval nem unatkozom. :D De strandra minden hőséggel tarkított időszakban elmegyek, ha másnem, egyedül, amúgy az a legkirályabb, könyv, üdítő, az árnyékban nagyon jó a levegő. Esténként fagyizni fogok a kedvenc helyeimen, két koncertet is kinéztem, meg a szüleimhez lemegyek vidékre 2-3 napokra. Mivel 12 órában dolgozom, van, hogy 4-5 nap van egyben de aztán 2-3 szabad, így találok időt azért. Utoljára gimisként unatkoztam nyáron, a szüleim nagyon szegények voltak, egész nyáron max egy strand volt, semmi más, vidéken laktunk, szóval... Most van pénzem már, így nem szoktam unatkozni. Nem mindenhez kell persze pénz, de mondjuk majdnem mindenhez.
2023. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Internyet ***** válasza:
48%

Nem teljesen ez a helyzet, de februárban derült ki, hogy a baráti köröm fele egy áruló ratyi, a másik fele meg otthonülő, úgyhogy hasonlóan vagyok, mint te.


Ha kellene csajos társaság, nyitott vagyok rá, jobb dolgom meló után nekem sincs. 😊

2023. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Kb. ugyanabban a helyzetben vagyok mint te. A férjem semmi mást nem akar csinálni, csak nyomkodni a tabletjét,meg ps-ezni. Egy hét nyaralást szerveztem, arra eljön velem, mert a kisujját se kellett megmozdítani, de a nyaralás alatt semmi programot nem akar. Szerveztem volna vitorlás kirándulást, koncertet, de nem akar eljönni velem.

Barátaim már nincsenek, családot alapítottak és gyerekeket nevelnek, néhányan külföldre mentek, egyedül vagyok. Sétálni szoktam egyedül, fotózgatok a városban, kirándulok az erdőben. Egyedül. Edzek hetente többször, és kb. ennyi.

2023. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkit felpontoztam, de úgy tűnik valaki unalmában meg lefele pontozgat...

Ha van kedvetek barátkozni, nyugodtan írjatok privátban, 4-es akár egy közös programot is összehozhatunk! :) Budapesti vagyok egyébként.

2023. jún. 24. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, Budapesten belül merrefelé laksz? Milyen programok érdekelnek? Én is budapesti nő vagyok.
2023. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Örs környéke, nyáron elsősorban fürdőkbe szeretek járni, de séta is jöhet, fagyizás, vagy valamilyen aktuális jó program. Te miket szeretsz csinálni?
2023. jún. 24. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Fürdőt meg a strandot nem annyira szeretem, félek, hogy elkapok valamit. Amúgy sok féle dolgot, imádok én is sétálni, beszélgetni, beülni jó helyekre, bulizni stb. Esetleg lenne kedved jövő héten találkozni?
2023. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Műteni fognak pont nyár közepén, addig meg szenvedek amindennapi fájdalommal. Szóval nekem.
2023. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!