Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Őszintén: férfiként hogy...

Őszintén: férfiként hogy éreznéd magad, ha az egyik legjobb barátodról kiderülne, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Nekem, ha elképzelem, az jut eszembe, hogy valamiért csalódnék, mert nem azt az értékrendet követi, mint amit hittem róla, nem érezném annyira megbízhatónak. Nektek milyen benyomásotok lenne egy hasonló helyzetben?
2023. jún. 29. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy a barátom/haverom, poénból megkérdezném, hogy "B*zi-e vagy?"


Amúgy meg pont leszarnám.

2023. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Amíg velem normális addig azt is lesz@rom, ha kcsákat dug
2023. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen.teljesen elfogadtam, utána meg beakasztott hátulról a zuhanyzóban.
2023. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Greg35 ***** válasza:
88%
Voltam hasonló helyzetben amíg barátnője volt nem volt vele gond 1,5 évig nagyon jó barátom volt, mindig is érződött rajta a dolog, bár ő tagadta, mikor rákérdeztünk. Egy idő után felvállalta, nem volt meglepetés. Igazából ott szakadt a cérna nálam, mikor közölte amúgy lesz*pna :D Onnantól kezdve nem beszéltünk többet.
2023. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
én am hetero vok és vt 1 hawerom aki monta h ő by és én montam nm baj és ő kérdeszte mit szolnék egy cum cumhoz én montam h nm szrtném. de ecer be koláztunk és akor ő be brobálkozot. hát na. Megtörtént a dolog szép vt jo vt eggyütt éltünk 3 éwig de am hetero wok ő meg by és meg csalt 1 csajjal hát én nemtutam fel dolgozni. szakitotunk és wége. let.
2023. jún. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg és bi barátaim is vannak miközben én hetero vagyok. Nem érdekel. Az én véleményem szerint ez nem értékrendbeli kérdés. Az én életemet nem befolyásolja, és ugyanúgy nézek rájuk, és ugyanolyan barátaim tudnak lenni, mint a hetero barátaim.
2023. jún. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincs köze az értékrendhez.

Vagy akkor ő is jogosan haragudna a te cseppet sem nyitott, begyöpösödött értékrendedhez.

Semmit nem mond egy emberről a nemi identitása, nem információ róla.

Két csoportja van az embereknek, ami alapján döntök, hogy kivel ismerkedek hosszabb távon. Kártékony vagy jótékony.

Lesz@rom ha meleg, ha bi, ha vega, ha kutyás, ha macskás, ha vallásos, ha dundi, ha diplomás, ha 8 általánost végzett. Ezek nem határozzák meg senki személyiségét.

2023. jún. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátom,akkor nem érdekelne.Mint ahogy az sem,hogy a saját "értékrendem" alapján ítéljek meg másokat, akárki is legyen az.

Nem egy olyan "konzervatív értékrendű " férfit és nőt ismerek, akikről enyhén szólva is érdekes dolgokat tudtunk meg.Mint emberileg,mint szexuálisan ...

Nagyon igaz egy mondás : "Mennél alázatosabb, annál gyalázatosabb ".


Ha valaki a barátom,akkor nem azt nézem, milyen a háttérben,hanem azt,hogy milyen ember, illetve velem milyen. Ez utóbbi a fontos főleg!

2023. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha a helyzet azt kívánná, kulturáltan, békésen tisztáznám vele, hogy mit (nem) várhat tőlem, - egyéb esetben viszont nem foglalkoznék ezzel, - ha nem viselkedik megbotránkoztatóan abban a társaságban, amelyikben együtt fordulunk elő.
2023. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az értékrendhez. Ez nem választás kérdése.
2023. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!