Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha külföldön van kint egy...

Ha külföldön van kint egy ismim es elmondtam neki hogy épp nem dolgozom, azt csak ugy tudhatta meg a kinti ellenségem hogy kibeszél?

Figyelt kérdés

Külföldön éltem.

Volt kint egy ember aki rám akart szállni, kihasználni azt, hogy kint senkim sincs és terrorizált,(a munkaerő közvetítőm), igy kerestem másik munkát lakhelyet/szállást nélküle és inkább egyedül dolgoztam kint.

Es megismertem egy olyat aki jobarátom lett. De őt még az előző munkahelyemen amit a munkaerő kozvetito biztositott tehát a volt főnököm is ismeri, aki meg ismeri a m.ero közvetitőt(ellenségem).

Most itthon vagyok es sok év mulva felvettem azzal a jobarattal a kapcsolatot, es irtam epp nem dolgozom, es talan 1 honap mulva kaptam e mailt az ellensegemtől hogy valami linket küldött az egyik itthoni munkaugyi központnak(engem berakott másolatba), egy idegen webcim a link, mint amilyenek a virusok nem mertem megnyitini töröltem.


A jobarát letagadja hogy ő beszélt volna rólam.

Akkor honnan tudta volna meg az ellenségem(a volt munkaero kozvetom) hogy itthon vagyok es epp nem dolgozom?

Merjek gondolni johiszemusegre hogy esetleg melohelyen mesélhetett rolam a volt főnökömnek, aki meg az ellenségemnek adta tovabb az infot?



2023. jún. 29. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
fuhh
2023. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valahogy nem sikerült egyszerűbben megfogalmaznom :D
2023. jún. 29. 16:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!