Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Angliában tényleg ez a divat?

Angliában tényleg ez a divat?

Figyelt kérdés

Van egy falumbeli régi haverom. Közel 10 évig kint élt Angliában, nemrég jött haza. Tegnap látom a faluban, ment az ivóba, papucs-zokni kombóban (természetesen lukas, pókhálósra dörzsölt zokni) glotgatya, a boxeralsót rövidgatyaként használja, pörköltszaftos trikóban.

Mondom neki, te hogy nézel ki?

Azt mondta, hát ez ott Angliában, ez a divat. Így járkálnak ott legtöbben. Mielőtt kiment, előtte sem volt túl igényes. De tényleg ez divat Angliában (mondjuk nehezen hiszem) vagy csak még igénytelenebb lett?



2023. júl. 1. 14:17
 1/6 not bad válasza:
100%
4 éve élek kint, láttam már pár embert pizsamában leugrani a közeli boltba, vagy hajnalban kutyát sétáltatni, de nem igénytelen koszos ruhában. És nem olyan helyre mentek ahol hosszabb időt fognak eltölteni.
2023. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ilyenek paran, pizsiben meg mamuszban leugranak a tesco-ba.

De a tobbseg mindig tisztan, normalisan fel van oltozve.

Szoval nem, nem ez a divat, a haverod igenytelen.

2023. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nálunk lakott egyszer egy angol úriember, az okát most nem írom le, nem az a lényeg. Este ráhívták a rendőrséget mert egy fürdőköpenyben (alatta semmi) sétált a kocsmába. Ő meg értetlenkedett, azt sem tudta mi van.
2023. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Angliában a vendégmunkások általában olcsó igénytelen helyeken laknak és egymást tekintik normának.

Én a házasságom kapcsán évtizedekig éltem Angliában, de bizton állíthatom, hogy a haverod nem az angoloktól szedte ezt a módit! Ahogy pizsamában sem járt a boltba senki, legfeljebb szabadidőruhában, de az idősebbek még abban sem.

2023. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit használd már az agyadat.
2023. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
7 évet éltem Londonban, igen, ez a divat. És nem a bevándorlóknál, hanem az angoloknál. Divat fő szabálya az átlag angolnál maximum mackó alsó, az is szürke, hogy kevésbé látszódjon rajta a retek. És ne mosd ki legalább egy hónapig! Hónapok kellettek, míg rájöttem, miért mindenki szürke gatyában jár.
2023. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!