Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Koloràdó fesztiválon tényleg...

A Koloràdó fesztiválon tényleg ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Most voltunk először a Kolorado fesztiválon barátnőmmel , de egyik csávó sem akart minket felszedni , még csak barátkozni sem szerettek volna , tokre nem volt befogadó egyik társaság sem .

Vajon velünk volt a baj vagy tényleg nem annyira nyitottak azon a fesztiválon már az emberek?

Azt hittem sokkal hippisebb lesz és olyan lesz mint egy nagy család , de hat nem :((((((

Ja mellesleg **** hideg volt , körülbelül 6 fok . Borzasztó..:(



2023. júl. 2. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Úgy alapvetően magyarországon magyarokkal nehéz ismerkedni, mert nagyon rossz a közhangulat.
2023. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Intelligens emberek járnak már főként fesztiválra, nem úgy mint régen, hogy tizenéves alkoholistákkal meg drogosokkal volt tele minden. Gumicsizmában kellett menni olyan hányáshegyek voltak. Akkor még úgy vitték az egyéjszakás lányokat, mint a cukrot. Manapság ez már nem divat. És persze gondolom ezen a jelzőn megsértődsz amit használtam, pedig gondolom nem azért akartátok felszedetni magatokat a fiúkkal, hogy elmenjetek könyvtárba...
2023. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ment ott, igaz nem is volt célom ismerkedni. Mindenki el van a maga társaságával, meg a programokkal, ez nem egy ismerkedős rendezvény. Balaton Soundon üby látom jobban a csajozás, pasizás miatt mennek az emberek, de nincs is ilyen jö zene és hangukatott, minta Kolorádóban. (Legalábbis az én ízlésemhez)
2023. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!