Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs senkinek semmire...

Miért nincs senkinek semmire ideje ?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok 2 hétig és bárkit kérdezek, hogy van-e kedve valamerre menni ( mozi,fürdő, bármi) mindíg ugyan az van. Talán jövő hétvége, most nem megy sok a meló vagy extra munkát vállalt be.

Miért kell ennek így lennie ?


2023. júl. 6. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

"Miért kell ennek így lennie ?"


Remélem feltűnt, hogy az ember, ha nem eszik, belehal. Kaját pénzből veszel...

2023. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

8 órát dolgozik mindenki.

34 vagyok, nekem miért jut időm másra is egy gyári munka mellett ?!

2023. júl. 6. 20:36
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

"8 órát dolgozik mindenki."


Papíron kisfiam. Ráadásul:


"extra munkát vállalt be."

2023. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, hagyjuk ezt a "mindenki halálra dolgozza magát" szöveget, mert ez nagyon dívik. Mindenki dolgozik reggeltől estig 7 napból 7-et. Ismerjük.


Valójában meg mindenki otthon veri a számítógép klaviatúráját vagy épp a f.szát. Facebookra, Tiktokra mindenkinek van ideje, kb már nincs ember akinek a napi képernyőideje 3 óra alatt lenne, de egy 1 órás program már pont nem fér bele, mert "dolgozik".


Ezt hozta ez a digitális világ. Ez igaz a párkeresésre is amúgy. Már lassan hülyének néznek ha valahol megszólítasz valakit. A válasz majd az lesz, írj Facebookon.

2023. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kissé klisés de igaz, hogy az embernek arra van ideje amire időt szán.

Nyílván dolgozni kell, pénzt kell keresni, de amikor egy fél órás kávézás megszervezése hetekig tartó procedúra, úgy, hogy amúgy pár villamos megállóra lakunk egymástól, akkor azért fel szokott bennem merülni, hogy kölcsönös-e az a barátság.

A te esetedet nem ismerem, így ezt most csak általánosságban írtam. Ha amúgy máskor simán összehozzátok a találkozót, akkor lehet hogy most tényleg csak extra elfoglaltak.

2023. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
4-essel kell egyet értsek. A többség a munkában is a farkát cibálja egész nap azt várva, hogy hazamehessen farkat cibálni.
2023. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Elég elkeserítő jelenség. Mikor gyerekek voltunk nem volt pénzünk menni sehova, most hogy van senkinek nincs ideje vagy kedve.
2023. júl. 6. 20:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindettől függetlenül, én magam úgy vagyok, hogy egyszerűen nincsen kedvem az emberekhez. Nekem pont elég hogy hazajövök és itthon vagyok. Erre vágyom, ez kell.


Addig oké, hogy a másik ráér 2 héten át, de nekem ettől még nem feltétlenül lesz kedvem összefutni.


Nyilván ez egyéntől is függ, aki akar az találkozik, akivel akarok találkozom, akivel nem akarok azzal meg nem.


És tény, nekem vannak napok, hetek amikor extrán sok a munka. Bent kell maradjak estig, egész nap azon pörgök. Ilyenkor nincsen kedvem bájcsevegni.

2023. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem nincs idejük, hanem rád nincs idejük.
2023. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nyilván érthető ez valahol. Nekem ez a jelenség a furcsa, hogy az embereknek már igényük sincs nagyon egy kis kimozdulásra, aktív pihenésről meg már nem is álmodozom.

Még csak extra pénzbe sem kerülne mert bárhova megyünk akkor az én kocsimmal megyünk.

Vagy hozzám nincs kedvük, ez meg rosszabb lenne.

2023. júl. 6. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!