Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nàlatok valaki baràtból...

Ha nàlatok valaki baràtból ismerős kategóriàba esik az mit takar?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nálam azt, hogy ha össze futunk váltunk pár szót, de bizalmas infókat nem osztunk már meg egymással. Nem hivom fel örömömben vagy bánatomban, nem kötődöm úgy hozzá.
2023. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Barátként csalódtam benne, de nem gyerekes tiltással, meg "nem ismerem meg az utcán"-nal reagálok, hanem csak köszönés és ennyi.
2023. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legtöbbször az van, hogy rá kell ébrednem, hogy mindig én szólítom meg, fordítva soha, vagy mindig én hívom meg magunkhoz, fordítva soha, vagy én szervezek programokat csak, általában ezek egyszerre, és minden így működik náluk. Hát, kapnak türelmi időt, de velük semmi dolgom, akármennyire is szeretem őket. Csomó olyan is volt, aki elkezdett vállalhatatlan nézeteket vallani vagy elment az ezotéria és szomszédos dolgok legsötétebb hülyeségei felé tkp gondolkodást mellőzve, ők nettó elviselhetetlenek, gyakorlatilag csak megrövidítenek azzal, hogy értelmetlen zagyvaságokkal tornáztatják az agyadat, nyilvánvalóan eredménytelenül. Ők is helósziasztok emberek lesznek, választásom sincs. Néha olyan is van, aki ha közel kerül hozzád, elkezd marni, ezt jó minél korábban elcsípni, lehetőleg mindig megkérdőjelezve magadban, hogy trollkodik csak a pajti, tényleg? Ha kicsit is toxikus, akkor azért lehet nem ártana kerülni a társaságát.


Az a szerény maradék pedig elég ritka kincs, nekem most épp senki nem maradt, a normálisabbja hét határon túl van hosszú évek óta.

2023. júl. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!