Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot adnátok egy...

Milyen ajándékot adnátok egy amerikai barátnak?

Figyelt kérdés
szeretnék valamit ami kicsi, diszkrét, nem nyálas de azért látja benne, hogy szeretem.
2023. júl. 16. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mármint barátként szereted? Mióta, és mennyire ismered jól? Neten ismerted meg? Találkoztatok már? Milyen neműek vagytok? Hány évesek?
2023. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen barátként, munkakapcsolat, ő lány
2023. júl. 16. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaiak esetében lánynak valami feltűnő, csili–vili, kissé giccses, eltúlzott hatású kiegészítőt szoktam adni ajándékba, legyen az akár ékszer, vagy csak egy különlegesebb telefontok. Fiúnak meg valami kaját, rengeteg kaját.


Eddig minden amerikai ismerősöm örült annak, amit kapott :D

2023. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, de az enyém kissé visszahúzódó, nincs valami kicsi diszkrét ötleted? ékszert nem hord szóval az kilőve
2023. júl. 16. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezesetben könyvvel próbálkoznék.


Annak pedig örülök hogy végre akadt kivétel :D Eddig minden lány a csillogós, feltűnő dolgokért bolondult közülük, a fiúk meg a kajáért voltak oda.

2023. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én adnék valami személyes dolgot, aminél nem a nemzetiségét venném figyelembe, hanem azt, hogy minek örülne, mellé meg valami tipikus magyar édességet mondjuk?


#5 ékszernek is tudnék örülni, ha a stílusomat tükrözné, na de ha ideállítanál elém egy nagy adag kajával, odáig lennék🤩

2023. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Csak nem te is amerikai vagy!? :D


Eddig mindenkit ezzel a bevált módszerrel ajándékoztam meg és eddig kivétel nélkül mindenki őszinté , szívből örült neki. A lányok fél órán át nézegették a tükörben, fényképezték magukat benne, meg vidáman rázogatták a kezüket a lámpa alatt, a karkötő meg csillogott–villogott meg csörgött rajtuk, a fiúk meg elégedetten hátradőlve mutogatták a hasukat hogy mekkora lett miután tíz perc alatt felfalták az egészet :D

2023. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hűtőmágnest - Buckarestről.
2023. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 amerikai nem vagyok, de enni szeretek :)
2023. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
legyen rajta matyóminta, bolondulnak a műnemzeti giccsért...
2023. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!