Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy baráti kapcsolatban maradtatok az exetekkel?

Figyelt kérdés
Akár úgy, hogy egy ideig nem beszéltek, aztán megint, és barátok lesztek. Most tényleg arra gondolok, hogy nem egy évben egyszer ráírsz, hogy él-e még, hanem barátságnak, haverságnak nevezhető kapcsolat.

2023. júl. 29. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
xd
2023. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen, végeredményként összejártunk dugni. Semmi értelme sem volt.
2023. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
volt, de mindegyiknek vége lett. nem véletlen. nyilván azért is szakítottam velük mert idióták voltak.
2023. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Volt, egy esetben, de róla kiderült, hogy barátnak is patkány.
2023. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is jobban vagyok az első nagy szerelmem el, körülbelül havonta egyszer beszélgetünk egy tartalmas, meg még ha van valami különös történés, akkor ír, vagy hív.

Körülbelül a szakítás után 3 évvel vette fel velem a kapcsolatot, mert lett volna számomra egy testhezálló gyakornoki munka ajánlatta. Ott ahol már ő egy ideje. gyakornokoskodott. Nem fogadtam végül el, mert kaptam más ajánlatot, amivel éltem.

Viszont azóta is tartjuk a kapcsolatot, szakmánk munkánk nem ugyanaz de részben összegét, illetve kiegészítik egymást.

Sosem voltunk haragban, jóban normális ember módjára szakítottunk.

2023. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy.... Mindjuk a sok közül. Nem egyből, kellett egy kis idő. Mindketten hâzasok vagyunk, neki egy gyereke van, most költözött el más városba. Nem napi szinten beszèlünk, de beszèlünk. Nem volt csúnya vège, senki bem csalt meg senkit, csak nem padszoltunk párkapcsolatilag.
2023. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!