Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lefeküdtem egy sraccal, utana...

Lefeküdtem egy sraccal, utana pedig bekerult a baratitarsasagba a volt baratnoje. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Mind egy iskolaba jartunk. A srac a volt osztalytarsam, mindig jo haversagban voltunk, sportolo szoval jol nezett/nez ki, ezt mindenki latta, egy kis vibralas mindig volt koztunk, de sosem tortent tobb baratsagnal. Neha elmentunk biciklizni vagy futni, tehat joban voltunk.


Osszejott az evfolyamunkbol egy lannyal, vele volt evekig. En ezt a lanyt latasbol “ismertem” koszontunk egymasnak, de sosem voltunk baratnok, nem ismertem igazabol.


Kozepsulitol kezdve 5 evig egyutt voltak, nekem is volt parkapkcsolatom majd kb egyszerre ert veget mindkettonk kapcsolata. A doglodo kapcsolataink vege utan kb 1 ev mulva ugy alakult, hogy lefekudtunk egymassal. Tovabbra is baratokkent kezeltuk egymast, csak ugymond teret adtunk annak a vibralasnak ami mindig is volt. Rendes srac de sosem jonnek vele ossze, o sem velem, tenyleg baratok vagyunk, akarmilyen furan hangzik ez talan. Baratkent nagyon jo, de kapcsolatban kinyirnank egymast, tehat ez soha nem is volt opcio.


A baratnoi tarsasagommal megbeszeltunk egy hetvegi nyaralos talalkozot, majd a tarsasagbol egy lany megkerdezte hozhatja -e egy baratnojet, aki ennek a sracnak az exe. Sokaig vakartam a fejem, hogy vajon visszamondjam-e a bulit, de vegul elmentem.


Kiderult hogy a lany 1 ev mulva is halalosan oda van a sracert, egesz este rola beszelt, en meg ultem kellemetlenul es hallgattam a vagyakozasat. Kiderult hogy szakitasuk utan meg osszejartak egy darabig, de x honapja mar ez sincs es mennyire banja. Gyorsan matekoztam egyet, es akkor volt hogy osszejartam en a sraccal.


Eleg kellemetlen, ezt magamban tartani kozben hallgatni a sztorikat, de sajnos meg elofog fordulni parszor, hogy o is eljon ilyen kozos talalkozokra. Kerulni nem szeretnem emiatt, mivel tudom, hogy alapesetben nem csinaltam semmi rosszat vagy etikatlant, a lannyal korabban nem ismertuk egymast. Most mar nem fekudnek le igy a sraccal, de ez meg az elott volt, hogy megismertuk egymast.


Konnyitene a lelkemen , ha elmondhatnam, de ugyanakkor felek, hogy fajna neki vagy hogy emiatt bomlana a tarsasag. Tartsam magamban? Attol is felek, hogy tul joban leszunk a lannyal, es orokre ott lesz bennem ez a titok, mikozben o arrol mesel mennyire hianyzik neki a srac es mennyire banja hogy vege lett, en mindvegig titkolom amit..



2023. júl. 30. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

1. Miért könnyítene a lelkeden?

2. Mi köze hozzá, ha nem járt a sráccal, amikor történt? (Megjegyzem, akkor sem a te dolgod lenne elmondani.)

3. Még ha könnyítene is a lelkeden, megéri belerúgni egyet? Majd túlteszi magát rajta a maga ütemében.

2023. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
4. Képzeld magad az ő helyzetébe. Hiányzik neki a srác, nincs túl rajta, végre bekerül egy baráti társaságba, kell az neki, hogy megtudja, és ne legyen kedve miattad ezek után közétek menni?
2023. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár az lenne az igazságos ha elmondanád, de ez hatalmas vitákat szülne. Így inkabb ne tedd. Lehet az egész baráti kör rajtad csámcsogna, te lennél a legutáltabb,a világon a legrosszabb ember, senkit nem érdekelne a te szemszöged.

Ha a srác nem mondta el senkinek akkor te se tedd. Maradjon a ti titkotok. Nem volt az bűn, szingli volt, mindketten akartátok, azóta nem csináljátok.

A lány sem futhat utána hátralévő életében, egyszer túl fog rajta lépni. Nem volt neked senkid a lany amikor összejártál a sráccal. Az se biztos barátok maradtok sokáig, de ha megis akkor sem túl jó kezdet hogy "lefeküdtem a szerelmeddel, ezért hagyott fel a találkozókkal".

2023. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, nem akarnam veletlenul sem megbantani. De amikor este a tuz korul ulunk, es az egesz tarsasagbol engem valaszt ki ra, hogy kiontse a lelket a sracrol, az egy kicsit kellemetlen. Foleg hogy elmeselte, vele ilyen jo volt a szex meg olyan es azota sem talal olyat akivel ennyire jo lenne. Kozben en mint egy imposztor ulok es hallgatom. Sosem voltam meg hasonlo helyzetben sem, ez az elso hogy olyan sraccal fekudtem le aki nem volt a parom. Lehet ezert is ilyen furcsa a helyzet szamomra.


Az a helyzet, hogy a baratnoimet sem szeretnem kerulni, de a sracot sem, mert nagyon jo baratom egyebkent, mindig is az volt.

2023. júl. 30. 11:35
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya konfliktust okozna, ha elmondanád, hiszen akkor még ő is találkozgatott a sráccal és még most is odavan érte.

Gyakorlatilag az egész barátnői társaságot szétvernéd vele, mert az a lány mindenkitől elvárná, hogy egyik vagy másik oldalra álljon ebben a konfliktusban (ő ui. azonnal halálosan összeveszne veled).

Ezt a titkot tartsd magadban. Nem kell ezzel a lánnyal külön jóban lenni, viseld el, mint a társaság egy tagját.

2023. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az exnek nincs hozzá köze, szóval szerintem ne mond el, főleg így, hogy már nem is része a barátod életének. Abba gondolj bele, hogy ha megtudná a lány, lehet, hogy pletykákat kezdene el terjeszteni rólad, vagy kombinálna és a saját baráti társaságod nézne ki maguk közül.
2023. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Foleg hogy elmeselte, vele ilyen jo volt a szex meg olyan es azota sem talal olyat akivel ennyire jo lenne."


Ez kívülről nézve tök vicces. Elképzelem, ahogy ülnék ott a helyedben és komoly arccal együttérzően bólogatnék, hogy "hát igen, el is hiszem, ahogy beleképzelem magam a helyzetedbe". :-))))

2023. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor tereld a témát. Nem fog örökké ezen a srácon lógni, ha 20 év múlva is meglesz köztetek a barátság, a srácot meg mindketten elfelejtettétek, akkor esetleg elmondhatod, és nevettek mindketten egyet rajta.
2023. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De mi az istennek kene elmondanod? Azert, mert te ezen rugozol, es beszelni akarsz rola, masok eletet hagyd ebbol ki.
2023. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9es nem rugozok ezen es vannak barataim (ettol a tarsasagtol fuggetlenul nyilvan) akikkel megtudtam beszelni amit akartam ebben a temaban :D Neked nem lenne kellemetlen hallgatni hogy valakirol eloadast tartanak hogy milyen jo az agyban, akivel te amugy lefekudtel szoval nagyon jol tudod, hogy milyen, de kozben tegy ugy mintha fogalmad sem lenne, lepodj meg stb. Ez nyilvan kellemetlen, nekem legalabbis az.

Egyaltalan nem gondoltam erre az eshetosegre, hogy ez a lany a kozelembe kerul valaha, ennyi ev utan.

2023. júl. 30. 12:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!