Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szólítsam le?

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Ahol lakok autobusz allomasban mult heten volt egy nagyon szep csaj és egy buszon utaztunk, mikor mentem buszmegalloba akkor tobb masodpercig nezett. De lehet hogy csak a polo ami volt rajtam azt csodalta (ilyen virágos mintásban voltam) mikozben vartuk a buszt (volt vagy 10 perc) akkor nem nezett ram vagy hasonlo, hattal allt nekem, amikor kicsit jobban kialltam, hogy utat jobban nezzem hnem jon e mar busz akkor eszrevettem mintha ramnezett volna ismet. Plusz mielott busznak ulesere leultem akkor lattam hogy ramnezett. Mikor leszalltam Debrecenben (nem egy helyen szalltunk le) akkor nézett ismet, de csak hirtelenjeben tartottam nezeset és amikor ránéztem tobb ideig akkor mar masfele nezett. Ez jelent barmit is?

Ma ismet lattam, hogy ment buszmegalloba.


Gondolkozok lehet kezdemenyezmi kellene beszelgetest vele, vagy valamit kerdezni tole, ha ugy adodna egy buszon utazunk ujra. Mit kene mondanom szerintetek? Vagy amikor vele szallok le, akkor leszolitom es megkerdezem, hogy 'Szia, elnézést ha tolakodo vagyok, de nem ismerjuk esetleg egymást valahonnan?' Vagy ez nagyon béna?



2023. aug. 2. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Lehet, észrevette az érdeklődésedet. De az is lehet, hogy céltalanul nézelődött, hol rád, hol másra, és egész másutt jártak a gondolatai. Lehet, hogy a párjára gondolt.
2023. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!