Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csinaltatok mar ilyet?

Csinaltatok mar ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy pl valakivel elkezdtetek beszelgetni online es megbeszeltetek igy anonim hogy egy uszodaba, vagy strandra, fesztivalra elmentek es majd ott talalkoztok, ha ugy adodik? (ugy hogy nem tud rolatok semmit a masik)

Lett mar nektek ebböl kalandotok vagy komolyabb? Ha igen hogy törtent?

En kivancsi lennek egy ilyen spontan talira.



2023. aug. 2. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ez volt ,osszefutottunk pedig max 1 hete ismertem,jol ereztuk magunkat es terveztunk tobb talikat
2023. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy interneten ismertem meg egy elég messze lakó fiút, majd pár hét beszélgetés után felmentem Budapestre találkozni vele. Kellemes társaság volt, de nem lett belőle semmi komoly.


Az olyant jobban kedvelem, mikor egy olyan személlyel kezdek ez beszélgetni online, aki egyébként elérhető távolságban van, például egy városban élünk stb. Például a párom is így ismertem meg, "letámadtam" egy messengeres üzenettel. :D

2023. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!