Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szüleid hány évesen engedtek...

A szüleid hány évesen engedtek téged egyedül bulizni menni (vagy a barátaiddal)?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Én már kisgyerekként jártam az utcákat. Anyám nem volt jelen, apám meg sza*t rám. Volt, hogy általános iskolás Tanárnő jegyezte meg nekem egy-egy órán, hogy mit keresek kint az utcán egyedül, sötétben is akár, mert látott többször is. Sokszor veszélyes helyekre felmásztam, akár meg is halhattam volna, visszagondolva elég felelőtlen voltam, de hát gyerek voltam, nevelni kellett volna engem.

Nah mindegy az én példám nem a normális élethez köthető, szóval ne erről vegyél mintát, én azt csináltam, amit akartam.

2023. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen kb
2023. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Úgy 16 évesen engedtek el éjszakára is bulizni.

Persze barátokhoz azelőtt is mehettem, csak annyi volt, hogy megmondjam, hol járok, és ne érjek haza nagyon későn.

2023. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Középiskolás koromban, kb. 15, osztálytársakkal. Meg volt mindig határozva, hogy mikorra kell hazaérnem, és kérték, hogy ne legyek részeg :D

Nem is voltam egy balhés gyerek, nem volt soha semmi gond.

2023. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17 évesen.
2023. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem jártam úgymond bulizni sosem. Nekem nem ez a szórakozás, hogy hányásig iszok valami hülye zenére
2023. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tíz-tizenkét évesen már elengedtek éjszakára barátokhoz a falun belül, szórakozóhelyre tizennégy évesen mentem először, nem tiltottak sosem.
2023. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14-15 évesen, de mindig csak rosszalló megjegyzések mellett.
2023. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jártam úgymond bulizni sosem. Nekem nem ez a szórakozás, hogy hányásig iszok valami hülye zenére"


Azért valahol a "bulizni" szó hallatán te erre asszociálsz.

Nekem pl. egy idő után a kertipartik jeletették a bulit, grillezéssel vagy borgrácsozással, nyilván szólt valami zene is, iszogattunk is.


Vagy volt, hogy dolgoztunk valamit a telken, a végén meg csináltunk pincebulit, ahol ettünk-ittunk, és jól éreztük magunkat.

2023. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14-15
2023. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!