Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi - nő baráságban miért...

Férfi - nő baráságban miért mondogatja hogy barátok vagyunk szinte minden alkalommal?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó pasi barátom, nem volt köztünk semmi, és mostanában mikor együtt vagyunk, megyünk ide oda, mindig felhozza a témát, hogy tök jól megvagyunk, lelkitársak vagyunk, egymásnak vagyunk teremtve, de persze mi csak barátok vagyunk! Ezt kihangsúlyozza. Minek mondogatja? Tudom én is de hogy kérdezzek rá? Már kezd zavarni, hogy mondogatja a szepet jót, és a végén mindig csak barátok vagyunk. Mondom hogy igen így van, de semmi több! Vagy talán arra vár hogy én is tegyek kijelentést, hogy lehet hogy többek vagyunk? Részemről nem! Miért mondogathatja ezeket?
2023. aug. 15. 07:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Azèrt hangsulyozza ki hogy barátok vagytok többszöris mert többet akar. Azèrt mondja hogy lelkitárs meg amiket írtál mert éreztetni akarja veled hogy sokat jelentesz neki többet mint egy barát. Már az első ijen mondatánál levágtam volna hogy kapcsolatot szeretne. Bocsi buszon vagyok èss álok azért írok így.
2023. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Ebből szex lesz, csak szólók.
2023. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most pár hónapja már van egy nője, és mindig mesél róla hogy ő az ideál, stb már régebben is bejött neki, úgyhogy nem értem az egészet. Azelőtt is mindig mondta hogy melyik csaj jön be neki, és hogy szivesen össze is jönne vele, de nekem csak egyszer-kétszer mondta hogy jól nézek ki, és én is meg fogom találni a páromat! Szóval nem értem.
2023. aug. 15. 07:55
 4/19 A kérdező kommentje:

2

Hát nem hiszem ha nem nem én vagyok a zsánere, hanem mindig aki éppen bejön neki arról álmodozik! Volt hogy feljött a téma poén szinten de mondta hogy ne viccelj, a barátságot nem akarja elrontani.

2023. aug. 15. 07:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Amiket írtál abból én úgy érzem, hogy te szeretnél többet. Lehet, hogy ő is így érzi és ezért mondogatja mindig.
2023. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Az 5-ös válaszoló az egyetlen aki tud egyértelmű jelekből olvasni. Pedig totál evidens.


"Már kezd zavarni, hogy mondogatja a szepet jót, és a végén mindig csak barátok vagyunk."


Ezt te magad írtad. Azért zavar, hogy mindig kijelenti hogy ti csak barátok vagytok, mert te ennél többet akarsz. Máskülönben nem zavarna, hogy a végén te csak egy barát maradsz.


Ő pedig ezt tudja és érzi rajtad, ezért hangsúlyozza ki minden alkalommal.

2023. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad, várja, hogy tegyél egy utalást legalább. Nem olyan bonyolult ez
2023. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem vagytok barátok egyáltalán, lelki társak főleg.

A lelki társnak ezeket a kérdéseket fel merjük tenni, vállaljuk, ha mi többet akarunk, és ha elutasít, akkor is tudjuk kezelni a dolgokat. Te egyik sem vagy.

2023. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá nála úgy, ahogy itt. Lehet, hogy választ kapnál, ill. abbahagyná a felesleges mondogatást.
2023. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is többet akar, és arra vár hogy adj valami jelet.

Nem akarja elrontani a kapcsolatotokat, ezért nem mer lépni.

2023. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!