Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szép ajándék...

Szerintetek szép ajándék laptopot adni havernak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekkori barátom, idén 20 éve ismerem és minden hónapban fizetéskor sörözünk, én eléggé el vagyok engedve költőpénzzel, őneki meg iszonyúany kell koplalni sakkozni a számlákkal hogy megéljen egy fél minigarzon albérletben. Van egy régi laptopom, amit következő hónapban megjavítok, mert 5 év után találtam alkatrészt hozzá (mxm2 gpu) ebben 4gb ddr2 ram van nem egy erőgép, ezt adnám ajándékba, win10-en elég gyors a rossz videókártyával, elvitte az 1080p youtube, beépített blueray író, 18" lcd, 3 órás akkumulátor, laptoptáska. Ért a számítógépekhez, milliós gépeim elé oda merem ültetni. A valódi kérdés hogy erőltetetten kiszúrom a szemét egy öreg géppel, amit lassan de mindent megcsinál vele amit akar, vagy szép ajándék egy öreg barátnak, még ha nem is nagy érték. Még azt is hozzáfűzöm ha akarja eladhatja. Ráteszem a kedvenc játékait filmeket régi közös fotókat...stb Azért jött létre a kérdés mert úgy érzem többet is kaphatna tőlem. Jó emberként ismerem én 34F ő 30F

2023. aug. 19. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs számítógépe jó ajándék, ha van neki akkor rossz. DDR2-t én nem nagyon adnék senkinek már.. de egyébként... 1080p youtubenak mi értelme van egy valószínűleg 4:3 HD-t se elérő kijelzőn? :D
2023. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire lerobbant az a laptop, akkor csak úgy add oda neki, ne az legyen már a karácsonyi ajándék. Lehet, addigra tönkre is megy.
2023. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Fú, de ismerős a mesélési stílusod... Nem te szoktál rendszeresen kiírogatni ide ilyen túlírt, részletekben elvesző kitalált sztorikat?
2023. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könyöradománynak tűnik karácsonyra, pláne, hogy használt, foltozott cucc.

Add oda neki csak úgy egyik sörözés alkalmával és kész.

2023. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra semmiképp. Kérdezd meg tőle, hogy kell-e neki egyáltalán, és ha igen, akkor csak simán add oda valamelyik nap.
2023. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se Karácsonyra. Karácsonyra vegyél neki olyat ami ajándék jellegű. Ezt meg csak úgy add oda neki, és mondd meg hogy ha beválik akkor legfeljebb Karácsonyra jelképeset adsz majd (de csak akkor mondd ezt ha zavarba jön tőle vagy nem akarja elfogadni, de azért örülne)
2023. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

[link]

Erről a gépről van szó. Karácsonyra nem szoktunk ajándékot adni egymásnak, néha igen, egyik évben egy vadásztőrt kapott tőlem. Amúgy minimalista, van 10 váltás ruhája egy tv-je meg egy telefonja semmi másról nem tudok, a ddr1 óta nem volt gépe. Végül úgy döntöttem megkérdezem kell e neki ajándékba, max nemet mond.

2023. aug. 20. 01:00
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Pitianernek erzem, hogy nem tud magatol, spontan dontes szuletni, hanem ennyi vacakolas elozi meg.
2023. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 Legalább 20 éve átálltak 16:9-re, és az akkori 1024x768-as felbontáson nem is menne egy Full HD videó, egy Pentium 4 nem is bírná...
2023. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
öcsém egy időben nagyon örült neki, amikor megkapta a család hulladék gépeit, hogy szerelgessék, programozzák, hekkereset játsszanak rajta az infós haverjaival... amúgy könyöradomány a gazdag sggfejtől, akinek nincs kedve elmászni a hulladékudvarig.
2023. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!