Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan màshol is,...

Volt már olyan màshol is, hogy a bnője/lánytesója a párjának negatívan kibeszéli, rossznak állítja be? Miért?

Figyelt kérdés

Anno gyerekkoromban is látszott, hogy tesom a pasijainak engem mindig vmi utolsó senkiként állit be.

Ma felnőve a férjétől hallottam vissza(csak véletlen meghallottam egy telefonbeszélgetést és igy), hogy neki mikkel éget le.


Miközben en meg mindenkinek büszkén magasztaltam tesómat mert sikeres okos ügyes és valójában büszke vagyok rá.

És mindig sokként ér az hogy ö viszont miket mond rolam.

Anyátol is azt hallottam vissza hogy pl utálta hogy egy szobánk volt kettönknek. En errol nem is tudtam hogy azt is utálta hogy ott vagyok.


Aztán feltűnt hogy a barátnöknél se különb a dolog:(

Ugyanaz ismételve. Amig én a páromnak vagy bárkinek jókat mondok a bnőmröl ha téma, a bnőméknél ez teljesen ellenkezője.


Aztán kiprobáltam mi.lenne ha en is kibeszélnék más nöket, viszont nekem olyan párom van akinek nem tetszik az ha en negativan kezdek.másokról áskálódni. Nem ilyen pasikkal járok, akik ebben partnerek lennének, viszont nekik meg olyan párjuk van, akik engem néznek le, úgy, hogy engem nem is ismernek, hanem adnak a párjuk(a bnöm/tesom) szavára.


Így meg olyan mintha igazábol nem is lenne igazi tesom sem igazi bnőm sem.

És olyan elveszettnek szomorunak érzem magam


De pasik is èrdekelnek. Náluk van ilyen hogy a haverod/bátyád a nőjének téged lehord?



2023. aug. 20. 13:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!