Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok ha azt mondják egy...

A lányok ha azt mondják egy srácnak, hogy ugye mi csak nagyon jó barátok, és lelkitársak vagyunk, akkor azt úgy érti hogy több nem lehet részéréről?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó hölgy barátom, két éve megismerkedtünk, rengeteget beszéltünk, kerestük egymást minden nap, most hogy van kialakulóban neki kapcsolata, ez egy kicsit ritkult, de ha nem keresem pár napig már hiányzok neki, és kérdezi hogy már el is felejtettem őt? Én most foglalt vagyok, de lehet ez szimplán barátság részéről, hogy ennyire ragaszkodik? Nem értem mert mindig mondja hogy szeret, és hogy milyen jó barátja vagyok neki. A csajok mindig azt mondják ki amit gondolnak? (ffi 36, nő 34)
2023. szept. 5. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha potenciális párként tekintene rád, szerintem két év alatt már egyértelmű jelét adta volna. Főleg ennyi idősen.

Érdemes megnézni, hogy mit tesz egy nő egy pasiért, akit tényleg akar.

Én mindig elképedek. És elszégyellem, hogy a szánalmas kis odaröffenéseket jelnek vettem valaha.

2023. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szárazbarátnak kellesz, keress inkább magadnak egy társat, aki testi-lelki társad is lesz, nem csak lelki.
2023. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értik.
2023. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1

Rendben, értem akkor tényleg ha azt mondja hogy barátnak tart akkor az úgy is van. Kicsit félreérthető lett a viselkedése az utóbbi időben, ez kicsit bekavart nálam, mert én nem szeretnék többet, és meg sem szeretném sérteni. Voltak jelek, mondta, ha független leszek randizhatnánk majd. De nem vettem komolyan a kijelentését.

2023. szept. 5. 14:55
 5/6 A kérdező kommentje:

3-4

Akkor nem veszem komolyan, távolságot tartok, nem megyek bele a játékába. Viszonylag nehéz lesz, mert hobbynkból adódóan, hetente kétszer találkozunk.

2023. szept. 5. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvsnvslo,h felreertettel vmit,mert aki bststkozok mar ket eve ,az soha nem skst tobbet toled.

Egy baratsagban is hianyoznak az emberek egymasnak.

A szeretetlem szo barati szeretetet is jelent. Esetedben szo nincs szerelemrol. Ne abrandozzrola.

2023. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!