Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudok ilyen Facebook csoportot?

Tudok ilyen Facebook csoportot?

Figyelt kérdés
Keresek az fb-n olyan csoportot amiben a Magyarországon élő, ide látogató Hollandok található. Ismertek esetleg ilyet ?

2023. szept. 7. 05:02
 1/5 Shaddark ***** válasza:

Facebook:

[link]

[link]


Egyébb:

[link]

[link]

[link]


-Nem tudom, hogy lecsesszelek vagy megdicsérjelek :)

A Google-ba beírni hogy hollandiai magyarok nem tart sokból. Ha nem megy, az nagy probléma.

Ám ha a cél az volt, hogy majd mással megcsináltatod mert erőforrás kezelési szempontok szerint az a kisebb energia befektetés, ezért itt tetted fel a kérdést akkor az dicséretet érdemel :)

2023. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de most én csesszelek le? Mert benne van a kérdésben, hogy Holland embereket keresek akik itt szerény hazánkban élnek vagy aktívan nyaralnak akár :)
2023. szept. 7. 12:46
 3/5 Shaddark ***** válasza:
Akkor ezt benéztem, jogos a lecseszés :)
2023. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj 🤗
2023. szept. 7. 14:04
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Bűnbánatból azért rágoogliztam.


A Facebookon Wim Jacobsen hozott létre Magyarországon élő hollandoknak egy csoportot. Meg ugyan nem találtam, de ha felveszed vele a kapcsolatot szerintem be tud juttatni. Az ismerősei is hollandok a nevek alapján.


[link]

"Legénden jelentős számban élnek hollandok"

Mondjuk a jelentős szám 10 ház és 10 nyaraló, de facebookon rákereshetsz a városiakra.

2023. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!