Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondta az egyik jó...

Miért mondta az egyik jó barátnőm ezt?

Figyelt kérdés

Csak simán álltam és momdta, hogy miért vagyok ennyire aranyos.

Szerintetek ez mivel egyenlő? Aki aranyos az nem szép vagy szép?

Mindketten lányok vagyunk.



2023. szept. 12. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2023. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%
Lezbi nagyokos
2023. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

vagy biszex... nekem is van fiú ismerősöm aki aranyos(arc vonásai, testtartása, hangja, reakciói a dolgokra vagy nem reakciói a jelenésekre) de nem létesítenék vele semmilyen körülmények között szexuális kapcsolatot.


Egyszerűen aranyos vagy a számára, ennyi! Ez jó és nem rossz. Az ilyen típusú emberhez akit aranyosnak tartanak ahhoz könnyebben kapcsolódnak mások mert szimpatikus vagy a számukra.


Aranyos vagy = szimpatikus vagy!


Ha ellenkező nemű alanyra használja valaki az aranyos jelzőt az azt jelenti, hogy testileg nem vonzódik hozzá de rokonszenves vagy a számára.

2023. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerelmes beléd!!!
2023. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez két külön dolog.
2023. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

"Ha ellenkező nemű alanyra használja valaki az aranyos jelzőt az azt jelenti, hogy testileg nem vonzódik hozzá de rokonszenves vagy a számára."


Ezt cáfolnám, ez teljesen hülyeség! Én minden páromat eddig aranyosnak találtam és mondtam is nekik. Legfőképp akkor mielőtt letéptem róluk a ruhát... Az aranyos legtöbbször nagyon pozitív jelző, a barátnőim és én is rendszeresen akkor mondjuk ha nagyon bejön valaki, illetve a cuki is ilyen.

2023. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Felakarja zabálni a segged. Én ezek után vigyáznék vele.
2023. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!