Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol barátkozzon egy mentálisan...

Hol barátkozzon egy mentálisan sérült alkesz?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Kocsma...?
2023. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kocsma lenne a kézenfekvő megoldás, csak az a probléma, hogy, ha megint el kezdenék kocsmába járni, mint a nyáron, akkor az anyám megint elvitetne engem a diliházba. Most szabadultam a diliházból, ahol azért voltam egy hónapig, mert nem szedtem a gyógyszereimet, kocsmáztam, plusz vertem anyámat, meg a nővéremet.
2023. szept. 12. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátkozás előtt le kéne szokni a családod veréséről.
2023. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem verem a családomat. Azóta, hogy kiengedtek a diliházból nem ütöm őket.
2023. szept. 12. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak rúgod.


Amúgy valami alkoholmentes parti(hogy ne küldjön anyád a hűvösre), vagy csatlakoz egy egyházhoz. Itt jól lehet élőben barátokat találni. De az online felületeken is lehet barátkozni, ha van valami közös vonás.

2023. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rúgni sem rúgom őket, de köszi az infót.
2023. szept. 12. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anonim alkeszok gyűlésén
2023. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék adni egy életre szóló tanácsot. Ha abbahagyod újrakezded a gyógyszered szedését azt eredményezi, hogy mindig emelik az erőségét, vagy egy újabbat kapsz. Ha kitartasz egy mellett ami bevált akkor zökkenő mentesen tudod az életedet leélni.Az alkohol az probléma.. Ismerkedni könnyebben lehet ha szabad idődben különböző helyeken önkéntesként dolgozol, segitkezel vagy beíratkozol valamilyen tanfolyamra ott van rá lehetőség valakivel megismerkedni.
2023. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a dili ház mit takar? Szó szerint a bolondokkal összezárva, be nyugtatózva? Vagy elvonó kúrán esetleg szanatórium? Mert azok is másak!
2023. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném 'dili' háznak.Ott egészségügyi dolgozók segítenek az életedet a vágányra visszatenni.Amit fontosnak látok a betegségeddel, hogy elfogadtad ez nagy lépés a minden napi élethez és változtattál rajta. Egy kitérés az én életemre a volt férjem üldözési mániája van, ő volt az aki kapott egy gyógyszert helyre jött abbahagyta, a tünetek visszajöttek rendőri elvitetés 8-1o alkalommal stb 4o éves -kórtól tartott ez a cirkusz 6o évesként bírósági ítélet alapján kapja az inekciót. Ha nem ugrált volna le -fel a gyógyszerekkel akkor ma nem lenne cukorbetegsége szív problémája ez az öngyilkossági kísérlete miatt van. Parkinszonnal is küszködik az egyik gyógyszer mellékhatása stb..Nem tudom jól fejezem-e ki magam amire szeretnék tanácsot adni, hogy, beszélgess el a kezelő orvosoddal, mit tegyél mi a hosszútávon a következmény, olvass tanulmányozd mivel tudod könnyebbé tenni az életedet ne beszélj a körülményeidről lekicsinylőn, ez is egy betegség amit lehet kontrolálni..A volt férjemnek ÓRIÁSI szerencséje volt velem, hogy a mai napig segítek neki.Egyébként mi diagnózis neve amire kapod a gyógyszert?
2023. szept. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!