Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valamilyen testi hibád van...

Ha valamilyen testi hibád van akkor az emberek szent küldetésüknek érzik minden nap emlékeztetni rá?

Figyelt kérdés
Vagy ez egyszerűen pszichopata hajlam bennük amikor élvezik ha elveszik mások életkedvét?
2023. szept. 18. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2023. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Barmi is a testi hiba, javaslom, h csinalj belole viccet te magad. Azzal elveszed az elcelodes lenyeget.

Valoszinuleg latja, h babt es ezert csinalja, de ha te figurazod ki magad, maris nem lesz min szorakoznia.

Kozben nezzel ki rajta te is valamit, o sem lehet hibatlan.

2023. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Volt olyan.


Van, amikor random beszólnak a rossz testtartásom miatt, és mindent jobban akarnak tudni nálam saját magamról, holott az izmok túl gyengék ott (és máshol is).


A szemem alatt eleve beesettebb, vékony és szürke a bőröm és némi táska vagy mi is van. Kiskorom óta.

20-22 éves koromban néhány ezzel b-tattak a csoporttársaim közül kb napi szinten, szerencsére azelőtt és azóta se volt ilyen.

2023. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

“ Valoszinuleg latja, h babt es ezert csinalja, de ha te figurazod ki magad, maris nem lesz min szorakoznia.”


Tehát ez pszichopata hajlam? Szadizmus?


“ Kozben nezzel ki rajta te is valamit, o sem lehet hibatlan.

2023. szept. 18. 12:51
 5/16 A kérdező kommentje:

“Van, amikor random beszólnak a rossz testtartásom miatt, és mindent jobban akarnak tudni nálam saját magamról, holott az izmok túl gyengék ott (és máshol is).”


Igen ilyesmikről beszélek. Szerintük minden a külső és téged tesznek meg személyesen felelőssé a külsőd miatt, holott a testsúlyon kívül minden más genetika. Miért kéne szarul éreznem magam amiért ilyennek teremtett a fennvaló?

Furák az emberek esküszöm.


“ A szemem alatt eleve beesettebb, vékony és szürke a bőröm és némi táska vagy mi is van. Kiskorom óta.”


Nekem is hasonló a fejem. Mindig basztatnak, hogy drogos, sorozatgyilkos stb. Holott az összesnél egészségesebb életmódot élet, gyakori testmozgással, egészséges étrenddel.

2023. szept. 18. 12:55
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez utoljára általános iskolában szokott téma lenni. Felnőtt emberek között ez ritka nagy bunkóság.
2023. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6


Igen, nagyon bunkók. 20-as, 30-as emberek is simán.

2023. szept. 18. 12:57
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Van testi hibám, hegek vannak itt-ott de mindenki leszarja.
2023. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

#6: Engem felnőtt emberek gúnyoltak napi szinten azzal, hogy vékony voltam. A főnökasszony ezen röhögött, az egyik alkalmazott folyamatosan azt nyomta, hogy egy csontkollekció vagyok, neki nem tetszenek az ilyen csajok, hízzak. Már odáig fajult akkor, hogy elsírtam magam. Akkor még csendes, tapasztalatlan voltam a gyakorlati helyemen. Ma már szerintem nem hagynám. Nem tudtam hízni. Mi az istent csináltam volna? De iszonyat tapintatlan dolog ez, mert nem tudhatták nem betegség áll-e a háttérben.

Mindenkin lehet olyan dolgot találni, ami nem tökéletes... Nem tudom mire fel gúnyolódnak az emberek másokon.

29N

2023. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen, vannak ilyenek. Van, aki nem bírja ki, hogy ne tegyen valami megjegyzést a másikra. A legjobb, amikor saját maga sem tökéletes azon a téren, amire éppen megjegyzést tesz.
2023. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!