Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Szerintetek gáz...

Krómgyűrű kérdése:

Lányok! Szerintetek gáz dolog az, ha egy fiatal férfinak nincsenek barátai, illetve nincs társasági élete?

Figyelt kérdés
Nálatok ez mellékes, nem fontos dolog vagy kizáró tényező egy párkapcsolatban, hogy a másik félnek legyenek barátai.

2023. szept. 19. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. A mai világban nagyon nehéz normális emberek társaságát megtalálni, főleg olyanokét, akiket barátunknak is mondhatunk. Engem a társasági élet hiánya se zavarna, mert én magam is aszociális vagyok. Tehát a kulcs, hogy azt a lányt nem zavarja ez főképp, aki maga is ilyen.
2023. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabor49 ***** válasza:
48%
nem az sajnos nekem sincs
2023. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Hú, nekem egyik sincs, de ez saját választás volt. Külföldre költöztem és itt nem barátkozom. Nagyon jó egyedül is azt csinálni, amit akarok, nem kell, hogy más ötleteket adjon.
jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Max annak a lánynak ciki aki titkokban szeretne a pasi barátaival is kavarni. Ha jól elfoglalja magát máshogy és nem zavarja ha én a csajokkal kijárok néha akkor nem érdekel.
febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!