Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet csak szexet akar, vagy...

Lehet csak szexet akar, vagy kedvel?

Figyelt kérdés
Van egy férfi barátom , pár hónapja ismertem meg, ez alatt 2x találkoztunk is , néha olyan félre érthetően kommunikál , szívecskézik meg azt mondja aggodik értem ,és reméli még tudunk találkozni , minden nap telefonálunk , és azt is mondta , hogy örül , hogy vagyok neki, és fontos vagyok számára (én kedvelem) de nem mondtam neki, nem tudom hogy azért kommunikál így velem , mert kedvel , vagy csak mert tényleg barátként tekint rám , vagy mert csak szexet akar
2023. okt. 1. 23:04
 1/5 anonim válasza:
25%
Kedvel ÉS szexet akar. Vagy csak szexet akar. Önként csak akkor ilyen cuki egy pasi ha egy tini lúzer vagy meleg.
2023. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
csak szexet akar
2023. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

nyugodtan le pontozhassátok aki szerint szexet akar csak de a pasik így működnek csak akkor barátkoznak szimplán egy nővel ha bottal sem piszkálnák meg amúgy meg érdekből jófejkednek vele

engem is lepontozhattok

2023. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Add elő valahogy okosan neki, hogy kedveled mint barát de többet, testi kapcsolatot nem tudsz elképzelni vele. Majd nézd meg a reakcióját és várd ki keres-e még.
2023. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
attól hogy kapna az alkalmon ha szex alakulna, nem feltétlenül kell összekötni azzal hogy csak azt akar. lehet ellentmondásosnak hangzik, de nem. nekem is van számtalan olyan ismim aki már lecsaládozott, gyerek, minden, sokszor jókat beszélünk és bennem van hogy dugnám is persze mert jó nő, csak ez valószínűleg nem fog bekövetkezni már, ettől még nem szakítom meg a viszonyt
2023. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!