Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehetne ismerkedni?

Hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy introvertált vagyok, így nincsenek barátaim. Ez sokáig nem zavart, például amíg tanultam és közösségbe jártam, mert ért annyi inger, hogy az elég legyen. De amióta dolgozom, nincs lehetőségem új ismeretségeket kialakítani, amiket sikerül, azok sem tartósak, vagy ilyen felszínesek.

Hova kellene eljárnom, ahol lehet ismerkedni, beszélgetni, fejleszteni a szociális készségeimet? Anélkül, hogy többet gondolna bele a másik. Mert online ez gyakori probléma. Írásban oldottabb vagyok, ezért neten próbáltam eddig, viszont már itt is kevés erre a lehetőség.



2023. okt. 2. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Nem jobb ez élőben sem, ha egyáltalán eljutsz egy élő találkozásig.

Mindenki bezárkózik a virtuális térbe,a telefonja mögé. :/

2023. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Manapság ez tényleg nagyon nehéz. Vannak a netes/applikációs társkeresők de nagyon nem könnyű ott sem a helyzet.


Az ország különböző városaiban vannak Havervagy-os programok, ott lehet próbálkozni első körben.


Én azt tanácsolnám ne add fel. Keress egy olyan hobbit ami nagyobb közösségekben végezhető, járj el esetleg közösségi sportra.

2023. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn találtam a most 4,5 éves kapcsolatom. Nem vagyok nyitott személyiség. Vagy 100-150 rossz élmény után maradt egy jó.

De csak vele jutottam el a találkozásig és ő maradt.


Nem könnyű társkeresőn ismerkedni, de előbb utóbb sikerül ha kitartó és türelmes vagy és jól szelektálod aki nem neked való.

Randivonal/Origorandi.

2023. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Társkeresés még pár éve működött interneten. És nem tudom, hogy korból adódóan, vagy alapból az emberek változtak meg ennyire, de már esélytelennek látom, hogy komoly kapcsolatra való ép lelkű embert találjon az ember. És ez bármilyen kapcsolat kialakítására igaz. Én most kifejezetten a baráti kapcsolatok kialakítására törekednék.
2023. okt. 7. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!