Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha amikor a barátai...

Mit tegyek ha amikor a barátaimal vagyok úgy érzem engem nem tartanak olyan fontosnak ha én kezdek beszélni akkor bele vágnak a mondanivalómba és nem hagynak meg szólalni kicsit úgy érzem el vagyok nyomva?

Figyelt kérdés
2023. okt. 4. 23:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Veletek volt már így?
2023. okt. 4. 23:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan ezt figyeled, akkor mindig ezt ragadod ki, aztán meg lehet hogy közel sincs így.


Mindig tedd fel magadnak is a kérdést, én mennyire figyelek a barátaimra?

2023. okt. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Volt, de hamar rájöttem, hogy ők nem a barátaim.
2023. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, akire rászóltam, de nem értette, hogy mi a gond ezzel. Nem szívesen beszélgetek ilyen tiszteletlenekkel, inkább kerülöm őket.
2023. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:
100%

Társas dinamika - keress rá és fejleszd magad.

Persze, egy igazi barát kettesben meg fog hallgatni, de ha társaságban elnyomnak annak inkább technikai okai vannak. A kommunikáció egy tudományág ma már, nem árt legalább az alapjaival tisztában lenni.

- Igen, egy tökéletes, idealizált világban soha nem vágnak a szavadba, tisztelet teljesen meghallgatnak amíg beszélsz. De sajnos a valódiban élsz, aminek vannak szabályai, törvényei, vannak benne előnyök, hátrányok, lehetőségek és veszélyek. Ezeket meg kell ismerned és ha érted mi miért és hogyan működik, hasonló sem fog előfordulni veled.

De persze okolhatsz másokat is és nem teszel semmit. A te döntésed.

2023. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!