Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki eljàtszotta,megjàtszott...

Valaki eljàtszotta,megjàtszotta a baràtsàgot elhitette veletek hogy a baràtotok?Volt ilyenben részetek? Miből jöttetek rà?

Figyelt kérdés
2023. okt. 15. 07:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

pl. egyoldalú volt az egész. Megalázóan viselkedett velem, de ha szóltam neki, hogy ezzel megbánt, zokon vette. Folyton kölcsön kért, de nem törekedett visszaadni, holott egyre-másra töltötte fel a facebookra a képeket, hogy hol volt (utazás, étterem), persze minimális kamatot se kérjek, mert barátságból nem csinálunk pénzt, ezzel szemben átvágott, rám sózott rohadt drágán használt cuccokat (persze itt én is hülye voltam, de ő meg szemét, mert ismert, és pontosan tudta, hogy nem tudok neki nemet mondani).


Ő csak akkor keresett, ha akart valamit tőlem, csak a társaságomért nem.


Utólag sok jele volt, és nem kellett volna eddig hagyni, sokkal korábban is rájöhettem volna.

2023. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a megtapasztalas leirasat!Engem inkabb erzelmileg hasznaltak ki.Ami ismeros a leirasidbol nem a tarsasagomert keresett!Jobban akkor talalkoztunk mikor o akarta,oda mentunk ahova o akarta.Siman levagta az inditvanyozasaimat sok munkaja van,nincs ami nincs neki a heten,faradt,beteg..stb.Csak epp nem igy volt teljesen.Ha valakivel a szemelyisege miatt talalkozom akkor orulok a talalkozonak es szakitok ra idot es nem kifogast mondok vagy ugy tologatom a dolgokat hogy az havi egy legyen.Emellett modositott programokat,ledobta mas miatt ahova o hivott,amit o inditvanyozott azt is es vagy nem kozolte volna ha meg kozolte nem tanusitott megbanast.Vagy nem azt mondta most ez meg ez miatt nem tudok menni,halasszuk masnapra,vagy harmadnapra.Nem volt benne elkotelezettseg.Cserben is hagyott tobbszor mikor nekem kellett volna segitseg.
2023. okt. 15. 08:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lelki segélyszolgálatként funkcionáltam, de amikor nekem volt gondom, nem figyelt rám. Sokszor nyomkodta a telóját, miközben beszélgettünk. Rászóltam, megsértődött. Mindig hozzám fordult ha baj van, de a többi barátja előtt rejtegetett, mintha nem is léteznék. Sajnos túl hosszú ideig viseltem el a sértődékeny hisztis jellemét. De már szerencsére nem része az életemnek.
2023. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as a telefon nyomkodas is ismeros...ez zero tisztelet! Es igen ha felhivod valamire a figyelmuket nekuk all feljebb,hogy neheztelsz,nem tudsz megbocsajtani,megterhelo a kapcsolat es meg az en hibamnol nevezte toxikusnak azt!
2023. okt. 15. 08:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Jaaj, a telefonról jut eszembe! Ezt én is tapasztaltam, meg azt is, hogy amikor valami kávézóban vagy hol voltunk, és beszélgettünk, akkor tök nyilvánvalóan nem rám figyelt, hanem elnézett a vállam fölött a falon lévő tévére. Rohadt megalázó volt, és úgy leblokkolt a tudat, hogy totál elment a kedvem, hogy bármit is mondjak neki.


Alapból egyébként azzal nincs bajom, ha a lelkisegélyszolgálata vagyok, erre is való egy igazi barát, de oda-vissza.


És azt is megtapasztaltam, hogy baromira indiszkrét, pl. más barátainak a bizalmas dolgait is elárulja, és itt nem arra gondolok, hogy közös ügyük, és a rá vonatkozó probléma, hanem a barátjának a titkát elárulja, és amikor megkérem, hogy valamit ne áruljon el másnak, akkor tisztára fel volt háborodva, hogy ő nem szokott, és ha nem bízom benne... A fenét nem! Ahogy elárulja a másik titkát, ugyanúgy elárulja az enyémet is, ez jellemkérdés. Jó esetben arról van szó, hogy magától nem tudja, hogy ezt titokként közli a másik, rosszabb esetben - és ez a valószínűbb - leszarja.

2023. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-os igen az elnezes is ismeros...mikor kimentunk egy italra meseltem neki az elozo hetvegi utazasomat kerdezte milyen volt..majd mikor meglatta a kozos tarsasagbol az egyik lanyt rogton erdeklodve fele fordult es nagy erdeklodessel ot hallgatta.Legalabb mondta volna mielott az odaert folytatjuk kesobb,majd meseled tovabb az elmenyeidet.Total csinalt egy valtast mintha az amit mondtam egyaltalan nem erdekelte volna.

Meghallgatni egy baratot,segiteni neki nekem se gond,ha az kolcsonos.

2023. okt. 15. 11:38
 7/17 A kérdező kommentje:
Es nem 1-2 alkalommal voltak ilyen dolgok azon meg tulmentem volna.Hanem rendszeresen kisebb- nagyobb dolgok de legalabb 2-3 hetente volt valami huzasa.
2023. okt. 15. 11:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze, egy-két alkalomra azt mondja az ember, hogy megesik, de ha rendszeres, akkor más, ott nyilvánvaló, hogy hol vagy a sorban.
2023. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as nagyon jol irod! Nyilvanvalo hogy hol vagy a sorban...Az ilyen embernek jol vagy ha vigasztalni kell,el is programozik veled de ha van valasztasi lehetosege nem rad esik a valasztas...
2023. okt. 15. 11:52
 10/17 anonim ***** válasza:
És azt minek számítsam, ha évekig lelkileg mellettem állt valaki, de ő sosem osztotta meg velem a gondját, baját. Pedig jeleztem is, hogy ez csak kölcsönösen fog működni, nem akarom terhelni. De mindig én kerestem őt, ő meg csak reagált. Ez milyen barátság?
2023. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!