Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól érzem hogy ha csak barátai...

Jól érzem hogy ha csak barátaim lesznek akkor magányosan, egyedül fogok meghalni, mert egy barát mindig csak másodrendű lesz?

Figyelt kérdés
Valahogy párkapcsolat nagyon régóta nem jött össze, nehezen tudok nyitni, nehezen tudok közeledni nőhöz, nem tudom az okát, vannak barátaim de nem sok, jóban vagyok velük de mindegyik már talált párt magának, így sokszor nem érnek rá, ritkán érnek rá stb., úgy érzem hogy egy barát mindig másodrendű lesz ha párja van....
2023. okt. 15. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
2023. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2023. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Jól.
2023. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A barátok nem másodrendűek. Miért lennének azok? A legjobb hogy több is lehet belőle, így mindig lesz kivel programot csinálj, de a pároddal ellentétben akivel egy idő után összeköltöznél, a barátok nincsenek 0-24 a nyakadon, így nincs az a helyzet, hogy épp egyedül lennél de folyamatosan jön valaki utánad még a wcre is.
2023. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
A haveroknak lesz nője, akkor nem veled fogják a szabadidőt tölteni, hanem velük. És olyanokkal, akiknek szintén van nője. Marad a kocsma neked.
2023. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Akinek párja van,házassága van, ott az az első,a barát nemhogy a második,hanem a sokadik.

Mikor volt párom,akkor nem így álltam ehhez.Kár volt.Most nincs párom,a barátoknak van és sz.nak a fejemre.

Ez van általában,de nem nagyon érdekel,megszoktam a magányt.

2023. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen partner, akinek a barátai a legfontosabbak, nem érdemesek kapcsolatra.
2023. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen jol erzed
2023. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Akkor mit szóljak én, akinek barátai sincsenek? Párkapcsolatról men ne is beszéljünk. Én aztán teljesen egyedül fogok megdögleni, terveim szerint legkésőbb a 40. születésnapomra. De lehet előbb. Most pl. nagyon magam alatt vagyok. Szilveszterezni szokás szerint egyedül fogok (2006 szilveszterén tudtam utoljára elmenni valakikkel bulizni). Karácsony az valahogy eltelt a családdal, bár amire nagyon vágytam volna, azt nem kaptam meg, de azt elég nehezen tudta volna "hozni a jézuska". A két ünnep között pedig próbáltam segítséget kérni itt gyakorin főleg párkapcsolati témában de csak széttrolkodtak.

Abszolút nem látok kiutat, legszívesebben meg sem érném 2024-et. Meg akarok halni.


37/F

dec. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!