Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heti rendszeres találkozó,más...

Heti rendszeres találkozó,más emberekkel,családokkal?

Figyelt kérdés
harmadik gyerekünket várjuk,barátokkal,két testvérrel találkozunk,de csak évente egyszer vagy kétszer.nekem ez kevés,mindig arra vágytam,hogy akár minden hétvégén összejövünk,esetleg a gyerekek együtt játszanak ha vannak. van aki olyan mint én? családban él,mégis úgy érzi ez kevés? ha lehetene egy fb csoport,ahol rendszeres találkozót lehetne csalàdoknak összehozni,vagy megismerni egymást és mindig egymásnál,stb az ember élete csak munkæból áll,de nem mindenkinek van lehetősége munkahelyről barátkozni. nincsenek csoportok ahol emberek ismerkedhetnek össze? ha van aki benne lenne mesélj,hol élsz,hány éves vagy? egyedül vagy párod? család?
2023. okt. 17. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon komplex pszichoterápiás probléma nálad. Jó lenne a gyerekeid miatt egy pszichológust felkeresni. A legfőbb oka, hogy nagyon magányos lehetsz. Kérdést az életével kapcsolatban a mélyponton lévők írnak. Menekülsz valami elől. Illetve nem valami. Önmagad elöl. Ideje elkezdeni az önismeretet.
2023. okt. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Alap,h baratokkal talalkozol rendszeresen.
2023. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Menj a játszótérre és ismerkedj ott a szülőkkel, vagy oviban/iskolában, mikor viszed/hozod a gyereked vagy megbeszélés van, kezdj el beszélgetni azokkal, akiknek a gyerekével kijön a tiéd vagy szervezz az ovis/iskolás gyerekednek szülinapi partit vagy csak mondd meg neki, hogy hívja meg egy délutánra/pizsipartira a barátait és akkor is jobban meg tudjátok ismerni egymást a szülőkkel.
2023. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekem sincs, mégsem lenne időm/kedvem minden héten találkozgatni ismerősökkel. Akinek meg ott a család, annak pláne sok dolga van.
2023. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam ezt úgy hívták játszótér
2023. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Én annó a harmadikkal terhesen beléptem egy terhes csat csoportba. Egyszerre szültünk, megvolt a téma. Sajnos össze nem járunk, mert szerte az országban lakunk, de jó a társaság már 10 éve, ha van valami a gyerekekkel, azóta is megtárgyaljuk.

Akikkel összejárunk családilag azok vagy eredendően is barátaink, és véletlenül egyszerre lettek gyerekeink, vagy játszótéri-babatornázós-óvodai-iskolai haverság.

2023. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:
57%

Nagyon nem kedvelem a vallásokat, de szerintem neked ez megoldás lehet.

Sok olyan vallás van ami nem a bűnelkövetőket pártolja és nem kelt félelmet kelt az emberekben, így uralkodva rajtuk. (mint a siita és a katolikus, ezek nagyon rosszak).

Pl mifelénk az evangélikusok hétvégén egy havonta összejárnak mint egy család, sütnek, főznek.

Ilyesmit keress, ezekből vannak összetartó közösségek.

A lehúzósokat (szcientológia meg hasonlók) messzire kerüld el.


És persze van más megoldás is, de ha nem nagyobb városban élsz nem biztos hogy találsz más lehetőségeket. Ilyen szinten összebarátkozni elég nehéz, az idő menedzsment sok embernek problémát okoz amúgy is.

Én nem gondolom hogy ez egy problémás vágy, szerintem csak simán jobb ember vagy az átlagtól, ha ilyesmire vágysz.

2023. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!