Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak ha egy baràt...

Mi az oka annak ha egy baràt időszakonként vàltogatja kikkel tölt időt?És visszatér személyhez,tàrsasàghoz?

Figyelt kérdés
Az időszak alatt hosszabb hónapokat vagy időtartamot értek.Nem környezetvaltas vagy ilyesmi all a hatterben,hanem kenye- kedve szerint valogat.Ha egyaltalan barat az ilyen.
2023. nov. 5. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A barát mit mondott, mikor megkérdezted?
2023. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen barát. Én is anno úgy gondoltam, hogy van egy legjobb barátom, akivel mindent megoszthatunk egymással, de aztán egy ideig nem nekem írt, ha nem valaki másnak, mégis azt mondta, mi még mindig jó barátok vagyunk. Egy ideig zavart ez a viselkedése, mondhatni irigy voltam a másikra, aztán elengedtem. Elkezdtem magammal foglalkozni, és rájöttem, hogy felesleges ilyen görcsösen ragaszkodni valakihez, nem vagyunk egymáshoz kötve. Azóta a folytonos szemrehányásokat egy-egy könnyed beszélgetés váltotta fel, ami nagyon jót tett a mi kapcsolatunkat. Rájöttem, nem kell folyamatosan egymás hátsójában lennünk ahhoz, hogy boldog pillanataink legyenek.
2023. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kapcsolatunknak
2023. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínüleg unja az eredeti tásaságát és váltogatja az embereket, mert változásra vágyik. Amikor meg látja, hogy az új társaság nem jön be neki, visszatér az eredetihez, mert az is jobb mint a semmi.
2023. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
Ez nem barát, legfeljebb haver.
2023. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es igen valoszinuleg megun dolgokat,aztan megy egyik tarsasaghoz,szemelyhez korfogasban es visszater,kezdi elolrol kort.Csak ez kovetkezezlen magatartas nem sokan birjak ezt.Neki ugy latszik bejon ez az ismeretsegszint.Amikor meg rossz neki ratapad masra.
2023. nov. 5. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek a te benyomásaid. Mégegyszer kérdezem, ő mit mondott?
2023. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es himelt- hamolt.Nem az igazat mondta,mert amit o mond az nem all osszhangban a tetteivel,bizonyitottan.Ezert is irtam ki a kerdest.Amugy ez mar egy megszakadt kapcsolat es nem hinnem hogy lesz folytatasa.Jol kihasznalt.
2023. nov. 6. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel használt ki?
2023. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkabb erzelmileg.
2023. nov. 7. 11:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!