Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet eldönteni hogy...

Hogyan lehet eldönteni hogy valakibe szerelmes vagyok, vagy csak barátilag ragaszkodok?

Figyelt kérdés
Hiányzik a társasága, ha nem keres, azt gondolom, hogy el akar felejteni. Nagyon jóban vagyunk, mint baratok, tudom hogy régebben ézett valamitvirántam, de elutasítottam hogy csak barátnak tartom őt, amit em akarok elrontani. De érdelek az élete, hogy mi van vele. Voltak kialakulóban kaocsolataim, de valahogy mindig megkeresem őt, érzem hogy beszélni szeretnek vele. Nem tudom , nem is akarom elfelejteni, mint embert. Nem tudom hogy mit érzek? Hogy lehet eldönteni hogy mi is pontosan ez?
2023. nov. 12. 07:55
 1/10 A kérdező kommentje:
És sokat gondolok rá, lehet ez egy sima baráti ragaszkodás, kötődes? Én vagyok a lány.
2023. nov. 12. 07:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét. A fej legyen a barátság, az írás meg a szerelem. És majd mielőtt ránézel,hogy mit dobtál, érezni fogod:) Vicces, de nekem sokszor segít.
2023. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya annak hogy ráírj, megkeresd?
2023. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szerelem kritériuma: szexuális vonzódás is van. Meg akarod ölelni, csókolni, ágyba bújni. Van?
2023. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Ez nem feltétlenül igaz. Én valakinek a lelkébe is lehetek szerelmes és nem feltétlenül vágyok szexre.
2023. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem szerelem, az erős szeretet, ragaszkodás.
2023. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szexuális vágy van-e? Anélkül nehéz többről beszélni, mint barátság.
2023. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 És ez most jó vagy rossz, vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2023. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7

Szexualis vágy, hát igen van, jól néz ki!

2023. nov. 13. 06:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lehetne az barátság, ha szexuálisan rágerjedsz? Szimpatikus mint ember (ez a baráti része), de férfiként is vonz, szóval ez belezúgás, szerelem, nevezd aminek akarod.
2023. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!