Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ignorál a legjobb barátom...

Ignorál a legjobb barátom vagy más van a háttérben.szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ignorál a legjobb barátom már lassan 4 napja.kb 4 éve vagyunk nagyon jó barátok de egyik napról a másikra elkezdett ignoralni vagy inkább úgy érzem hogy megunt. Igaz megnézni amit írok neki (már amikor) de mégis van egy fura érzésem.mindent megosztottunk egymással mindig,semmi probléma nem volt kettőnk között.nekem ő a legjobb barátom és elvileg én is neki.de egy kicsit furcsa hogy ignorál vagyis én úgy érzem ezt már említettem neki meg azt is hogy rosszul esik amit csinál.szó szerint nem mondott semmit.mar kezd velem flegma lenni... vagyis én így érzem.meg kezd azzá a Pick me-vé vállni.szerintetek mi tévő legyek? Illetve tiktokon is mindig küldtünk egymásnak olyan "legjobb barátos" Videókat meg hogy "nagyon szeretlek" videókat is mindig be szivezi meg en is neki. De mostmár nem...nem szeretném elveszíteni mert nekem ő nagyon fontos én nagyon szeretem. Remélem tudtok valami Tanácsot adni.mert nekem ez tényleg fáj hisz én bízok benne.. belül kezdek olyat érezni hogy "nem kellene bízni benne" vagy nem tudom van valami érzésem...viszont egymást meg mindig szoktuk becenevekkel halmozni(van vagy 1000) illetve mostanában nem annyira elérhető. Bár lehet ezt csak én reagalom túl mert eléggé túl reagalos vagyok...mert azt mondja hogy elvileg nem utal de akkor miért ilyen velem???..de nekem ez akkor is fura(14 éves lány vagyok) és köszi a hozzászólóknak remélem változik a helyzet... segítséget kérek tőletek:(((

nov. 12. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő többet érzett barátságnál. Most feladta a várakozást.
nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mármint hogy érted azt hogy "többet érzett barátságnal"? Mindketten lányok vagyunk
nov. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!