Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak veluk ha...

Hogyan baratkozzak veluk ha nem igazan birnak?

Figyelt kérdés
Most lettem 9dikes ugye uj osztaly meg minden de mar az elso het utan vmiert egy kb 5os lany csapat elkezdett kibeszelni de ugy h enis halljam, nem ertettem az egeszet mert tenyleg nem tettem ellenuk semmit, nemis szoltam hozzajuk, nem neztem rajuk ugy, abszolut semmit. Nyilvan azert lettek barataim vagy ha nemis lehet igy nevezni akkor vannak emberek akikkel lehetek az uj osztalyomban, de ez most megse tetszik igy. Egy eleg visszahuzodo csaj az akivel joba vagyok es nem tul gyakran beszelgetunk.. Mivel en extrovertalt tipus vagyok ezert nekem szuksegem lenne a nyüzsgesre, beszelgetesre, nevetesre, es ezzel a lannyal nagyon ritkan szokott ilyen lenni, valahogy nem az en szemelyisegem. Lehet hulyen hangzik, de nekem bejon ezeknek a lanyoknak a szemelyisege, akik kibeszeltek engem, mostanaba nem teszik ezt, de felek h meg mindig utalnak ok nelkul. Szeretnek veluk joban lenni a kozeljovoben, persze csak szepen lassan, ezt hogy tudnam elerni?
nov. 17. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg velük szóba elegyedni, ha esetleg van közös pont, amit témaként fel tudsz dobni. Hátha kiderülne, hogy nem úgy értették / félreismertek / mégse olyan gyagyák, mint amilyennek látszanak.

Szerintem próbálj nyitni feléjük! Max nem.

nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miket mondanak pontosan amikor hallod hogy kibeszélnek?
nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elso het utan csak ugy le k*rvaztak a semmibol pedig okot se adtam ra, azota nem csinaljak.
nov. 17. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az azért elég durva...
nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is durva.Én ilyenekkel biztos nem barákoznék.Oké hogy a te személyiségedhez hasonlítanak de hogy ku*vázzanak az nekem magas, miért nem szóltál vissza ha ezt hallottad??
nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert igazabol nem erdekel, azota nem csinaljak es ha nekik se es nekem sincs bajom veluk akkor miert ne?
nov. 17. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten érdekel téged hisz ez a kérdés benned fogalmazódott meg és került kiírásra.Engem zavarna ha lekurváznának, ilyen emberekkel nem állnék szóba.
nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátkozz össze csak az egyikükkel, aztán majd lassan alakul.

Hallottam már amúgy női WC-ben, hogy egy lány kérdezte a másiktól, hogy elég k*rvás-e. Lehet ők is a konkurenciát látták benned🙂

nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!