Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el neki?...

Hogyan mondjam el neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves fiú vagyok. Nagyon szerelmes vagyok egy másik fiuba, tudom magamról hogy biszex vagyok, ezt ő is tudja. De azt nem hogy szerelmes vagyok belé. Osztálytársam. Nagyon sokat dolgoztam azon hogy jó baráti kapcsolat kegyen kettőnk közt. Felek attól hogy ha elmondom neki hogy szerelmes vagyok bele akkor összeomlik a barátságunk. Nagy bökkenő hogy nem biztos, de valszeg hetero és barátnője van (aki egyébként biszex).


Mit tegyek?



nov. 23. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Mondjam el neki (kifejtem)
Ne mondjam meg neki (kifejtem)
Felejtsem el (kifejtem)
Egyéb (kifejtem)
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne mondd el, mert valószínűleg ő nem így érez és lőttek a barátságnak. Tapasztalat.
nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Várjál, mert ha elmondod neki, akkor már a barátságnak is annyi. Csak akkor mond el, ha tutira érzed, hogy ő is akar tőled valamit. Az biztos, hogy ha megtudja, hogy te többet érzel, akkor nem fog már úgy barátkozni se veled.
nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.

Tapasztalat azt jelenti hogy válni hasonló vele dús történt?

nov. 23. 17:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat egyébként, várom meg a válaszokat!
nov. 23. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem, ha a kormanypropagandat hagyjuk, mivel magatol a biszex voltodtol nem idegenkedik, akkor ez nem mas helyzet, mint ket ellenkezo nemu baratnal levo szerelem. Nem homofob.

Annyiban valoban mas, hogy nemcsak az a kerdes, viszonzott-e, hanem amennyiben van hajlama erre is, sajat maganak bevallotta-e mar.

Helyesbitek, tehat igen, nehezebb emiatt. Van, akirol pl mar a szulok is sejtik, de nem jott ra, na igaz, azert, mert meg nem volt szerelmes.

Szoval elmondas helyett en maradnek jo barat, de idovel ahogy adodnak meghitt helyzetek, nem egyertelmuen erotikus gesztusokat tennek. Olyan is van, hogy valaki nem huzza el a kezet, nem ul messzebb, de megsem meri eldonteni, mit erez. Viszont ha volna ilyen, az nemcsak fajdalmas, de szep is.

nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%
Voltam ugyanilyen helyzetben 2× is. Mindkétszer elmondtam. Középtávon mindkét barátság ment tovább, hosszútávon csak egy maradt meg. Úgyhogy tapasztalatom szerint jobb az őszinteség.
nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy mivel tudja hogy a fiúk is érdekelnek, neki kellene lépni, ha akarna valamit. De nem lép, barátnője van, úgyhogy ő nem akar tőled többet. Így viszont nem érdemes elmondani, semmit nem nyerhetsz vele.
nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!