Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Coming outoltak már nektek?

Coming outoltak már nektek?

Figyelt kérdés
nov. 25. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egy barátom,akinek utána öt perccel én is :)

Nem is gondolta,hogy sorstársak vagyunk. Meglepődött ő is,én is:)

De a barátságon ez semmit nem változtatott.


F

nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Még nem. Ha valaki comingoutolna nekem, biztosan megkérdezném, hogy "oké, és nekem mi közöm ahhoz, hogy te mire gerjedsz? Hagyd meg magadnak és a partnerednek a szexuális irányultságod, köszi, engem nem érdekel. Én sem közlöm veled, tegnap mire ***-tem ki."
nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

#2 nyilván a hobbijaitokat sem beszélitek meg a közeli barátaiddal (bár ezek után nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy nincs egy sem), meg semmilyen személyes dolgot sem, amiből esetleg meg lehet ismerni egy embert


Válaszom: igen, 3 barátom

nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kétszer is, egy rokon és egy barát. Örültem, hogy megbíznak bennem, nem változtatott semmin. Jóban vagyok a párjaikkal is.
nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

#3, a hobbi az hobbi. A szexuális magánélet pedig szexuális magánélet, amit illik 4 fal között tartani.


De tudod mit, lehet rád írok privádban, hallgasd meg kérlek, tegnap milyen pózban csináltam, és milyen dolgok izgattak közben.

Vagy nem akarsz megismerni?? Miért nem??

nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult többször is, ebből egyet emelnék ki, a fiút, aki nagyon tetszett gimiben :D Pontosan tudta, hogy többet érzek iránta, elhívott sétálni, és egyrészt megtisztelt a bizalmával, hogy nem fogom kiadni az akkor még titkát, másrészt vette a fáradtságot, hogy elmagyarázza, hogy nem azért nem lesz köztünk semmi, mert csúf, vagy visszataszító lennék, hanem mert nekünk inkább együtt kellene eljárnunk pasizni. Akkor is csak annyit tudtam neki mondani, hogy bárkivel is jön majd össze, baromi szerencsés lesz az illető.


5-ös, mint írtam, többen is elmondták már nekem, hogy melegek. Ez így ennyi, meleg vagyok, a fiúkat/lányokat szeretem, saját kapumra játszom, ki hogy fogalmazta meg, valaki csak úgy adta tudtomra (kolléga), hogy ő mindig a párom, a kedvesem, stb. szavakkal hivatkozott a párjára, és mivel nőről van szó, egyszer valami meghívás során mondtam neki, hogy természetesen szívesen látom a barátját is, mire mondta, hogy "rendben, akkor a barátNŐM és én ott leszünk", jól megnyomva a NŐT, hogy ne lepődjek majd meg, amiért egy csajjal állít be. Soha, senki nem avatott bele részletekbe, hogy kivel mit hogyan csinál/na. Ellenben nagyon hetero férfiak már magyaráztak nekem ilyeneket, konkrétan, hogy miket csinálnának VELEM, hát elhiheted, én se voltam rá kíváncsi (biztos, hogy nőben is van ilyen, én azért emeltem ki a férfiakat, mert rám ők szoktak rámmozdulni, nem kell megsértődni).

nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen
nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem, pedig elég jó hallgatóság vagyok. Pár ismerős mesél a félredugásaikról, meg más egyéb titkokról de ez nem számít annak.
nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszer egy egyetemi buliban egy csaj bevallotta nekem, hogy a lányokat is szereti. Ez annak számít?
nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Húgom fia felhívott, hogy szeretne velem inni egy kávét, és bemutatna valakit. Én tudtam meg először (abszolút nem illik rá senki meleg sztereotípia), meghatott, hogy bízott bennem.

nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!