Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinál ilyet egy lány...

Miért csinál ilyet egy lány barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kapcsolatom egy lánnyal. Még a kapcsolat elején az exe akart vele találkozni valami miatt, hogy át adjanak egymásnak valami egymásnál hagyott dolgokat, de a barátnőm direkt nem akart vele találkozni, mert azt mondta nem érezné velem szemben korrektnek még ezt sem, szóval kitalálta, hogy elpostázzák egymásnak. Meg is tették. Értékeltem, hogy ennyire figyel erre, pedig egy ilyet főleg egy kapcsolat elején meg tudtam volna érteni. De azt mondta ő nem szeretne találkozni többet az exével, nem hiába lett vége a dolognak.


Aztán most pár napja az egyik barátnője valahogy titokban össze beszélt a barátnőm exével. Találkozót beszélt meg a lány a barátnőmmel, azt mondta van számára egy titkos meglepetése. A barátnőm nem tudta mi az, aztán mikor elment, kiderült hogy az a meglepetés, hogy az exe is megy a találkozóra. A barátnőm nagyon megilletődött volt amikor ott meglátta, azt se tudja mit mondott, totál lefagyott. Szótlanul állt, nézett a barátnőjére, hogy ez mi. Az exe közben arc puszival köszönt neki, majd a két oldali puszi után a csávó szájon puszilta. A barátnőm ekkor mégjobban lefagyott, majd az ex megfogta a fejét két kézzel és elkezdte megcsókolni. Itt már elveszítette a fejét a barátnőm, és pár másodperc merevség után ő is vissza csókolt és szenvedélyes hosszú csókba kezdtek az utcán. Mire a barátnőm barátnője közbe szólt, hogy van nála hely, oda mehetnek nyugodtan. Aztán felmentek a lányhoz, bementek ketten a szobába és ott történt köztük minden is.


Az eset után egyből elmesélte ezt a barátnőm, azt mondta valószínű direkt azért csinálta ezt a barátnője mert tudta hogy labilis lesz ha meglátja az exét. Illetve tényleg nem tudta hogy el fog menni az exe a talira, mutatta is a baratnojevel valo beszelgetest.



És itt el akarok tekinteni a megcsalástól és ezektől, a kérdésben nem ezt fejtegetném, csupán arra helyezném a fókuszt, hogy egy barátnő miért tesz ilyet a barátnőjével?


dec. 1. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Remélem ez csak kamu...
dec. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
dec. 1. 07:44
 3/13 anonim válasza:
Nők........
dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kisördög1 ***** válasza:
100%

A barátnő valószínűleg azért tett ilyet mert a csajod áradozott neki, hogy hiába vagy mellette, nem tudja túltenni magát az exen és legszívesebben visszacsinálná.

Azért azt ugye érzed, hogy az exel épp ezért nem akart találkozni se, és azt is hogy qrvára nem normális, hogy fél év után szó nélkül szobára menjen vele.

Elmesélte neked, mert abban bízik megkapja a jóváhagyásod arra, hogy nem akart ellenállni és belement.

dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Ez durvább mint amikor a harmadik felet hibáztatják xD

Remélem kidobod a kur,vát. Olyan nincs hogy "lefagytam" meg " nem tudtam ellenállni" "nem tudtam gondolkozni"

Dehogy nem csak leszarta.

Inkább legyél hálás a barátnőnek hogy felnyitotta a szemed milyen lánnyal vagy együtt


Nehogy még a nődet sajnáljuk uristen...

dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kisördög1 ***** válasza:
100%
5: Ott a pont, telitalálat!
dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre az vigasztaljon, hogy most derült ki milyen ember a barátnőd és nem évek múltán. Ilyen amúgy tényleg nincs hogy jaj nem tudtam ellenállni.. elvégre nem állatok vagyunk.
dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem köszönd meg a baratnojenek hogy kiugrasztotta a nyulat a bokorbol. Amire tippelnék: a csajnak Te kellesz, igy egyszeruen eltavolitotta az utban lévő akadalyt, a csajodat!
dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem találkozom a volt barátnőimmel, mert nem érdekelnek már.


Ha valami cuccom ott maradna, akkor felhívnám, elmennék érte, elhoznám és ennyi. Nem puszizkodnék, beszélgetnék vagy nosztalgiáznék.


Ha egy ismerősöm ilyen meglepetés találkozót szervezne, akkor sem fagynék le, hanem megkérdezném ott a két főszereplőt, hogy ez mi a jó büdös franc.


A magyarazáttól függetlenül otthagynám őket, és a magyarázat függvényében talán a kedves szarkavaró titokszervező barátomtól is elbúcsúznék.


A következtetést magadnak kell levonni.

dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 StevenUp ***** válasza:
47%
Félelmetesen nagy balek vagy
dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!