Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvárás részetekről is, hogy...

Elvárás részetekről is, hogy ha hívnak programra barátok, legalább egy nappal előtte tudjatok róla?

Figyelt kérdés
Persze adott esetben jöhet aznap, spontán is a találkozás, ha épp ráérek, de én speciel jobban szeretek előre tervezni, ha nem is hetekkel előtte.

dec. 8. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, vagy nagyjából igen.
Nem, vagy többnyire nem.
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van, amikor tudom már egy héttel előtte, van, amikor spontán kitalálunk valamit. Elvárásnak nem nevezném, ezek nem annyira komoly dolgok szerintem.
dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Az is megfelel ha elore megbeszeljuk, meg az is ha felhiv, hogy eppen raerek e.
dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem amúgy mindegy, képes lennék akár most is elindul másik országba, ha olyan személy találja ki akit szeretek/kedvelek..
dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha utolsó pillanatban hív valaki. Csak ne sértődjön meg, ha nem csatlakozok amikor épp nem érek rá. Ha nem várja el, hogy eldobjak azonnal mindent és ugorjak, hanem csak spontán elhív, azzal nincs semmi gond.
dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki és hova. Alapesetben igen, örülök, ha legalább egy nappal előbb tudom, de bizonyos esetekben meg pont az a jó, hogy spontán ötlet - akkor is, ha valami nagyobb volumenű dolog. Erre nem lehet így egyértelműen válaszolni.
dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök egy spontán programnak is. Ha nem érek rá, nem megyek el. Sose problémáztunk még ilyesmin.
dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően mindegy.


Nyilván jobban örülök annak, ha előre le van egyeztetve, mert akkor nem szervezek rá másik programot. De alapvetően meg ha ráérek akkor elmegyek, ha más dolgom van akkor nem megyek.

dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én mondjuk pont azoktól az emberektől akadok ki, akikhez úgy kell előre időpontot egyeztetni, meg eljátsszák a hattyú halálát miközben otthon tespednek.
dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban rugalmasabb voltam, nyilván felnőttként ez már más. Munka, otthon, család mellett azért nem úgy működik, h na ugorjunk el és igyunk meg valamit már most azonnal.

Nem elvárás, h előre szóljanak a programról, csak ne legyen sértődés, ha nemet mondok.

dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy egyetem elejéig eléggé karót nyelt voltam, távol állt tőlem a spontaneitás, vagy a rugalmasság ilyesmik terén. Azóta szerencsére jobb irányba változtam, és nem zavar, ha utolsó pillanatban hívnak valahová - már amennyiben a hívó fél nem akad fenn azon, hogy nem mindig érek rá, és lehet, hogy nemleges válaszom lesz.


Szóval elvárásnak én sem mondanám, de a biztonság kedvéért, hogy biztosan ráérjek, jobb, ha azért előre szólnak, amikor tudják, hogy programon gondolkoznak, és engem is hívnának.

dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!