Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátság nő férfi...

Létezik barátság nő férfi között mint lelkitársak de csak barátok?

Figyelt kérdés
dec. 23. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

"igen...és nem"

Albus Dumbledore

dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne létezne?

Nem kívánjuk szexuálisan az összes ellenkező nemű embert, nem mindenki vonz, nem mindenkivel van meg a "kémia".

Akikkel nincs kémia, attól még lelki barátság simán lehet. Nekem is van 3 olyan nőbarátom, akikkel sosem ffi-nő típusú volt a kapcsolat, inkább ilyen tesópajtás szerű.

dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Inkább a nem felé hajlik a válasz.
dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Aki szerint a nem felé hajlik a válasz az minden embert aki ellenkező nemű, megkíván?
dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem létezik. Aki azt mondja hogy igen az csak a saját oldalát ismeri a másikét nem. 4-es ennek a hozzaszólasnak semmi értelne és semmi köze a kérdéshez.
dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De igenis van! (4-es vagyok)

Ugyanis lelkileg simán pendülhet egy húron egy férfi és egy nő.

Hiszen a férfi gondolkodásmód és a női gondolkodásmód nem egyforma, de mindegyik egy széles spektrum mentén mozog. Így egy kicsit férfiasabb felfogású nő és/vagy pluszban egy nőiesebbe felfogású férfi simán lehetnek egymás lelki társai. És itt jön az én testi vonzódásos teóriám, ha nincs kémia, akkor a nemiség nem rondít bele a színtiszta barátságba, azaz simán létezhet férfi-női barátság. Saját példáim is vannak rá. Férfiként a gondolkodásmódom nem annyira egybites, mint a legtöbb "telihas-sör-foci" típusú férfitársaimnak, és ismerek olyan nőket, akik nem bonyolítják túl az életet, kissé fiúsabban gondolkodnak. 3 közeli és egy távolabbi barátságom is van ilyen. És mivel egyik esetben sincs "kémia" egyik irányból sem, így simán igegis működik a barátság.

dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolat is lehet belőle, de a kémiát túlságosan felmagasztaljátok.
dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Aurora6891 ***** válasza:

Van nemek között barátság,de más jellegű és célú a kapcsolat.


Barátból lehet vész esetén társ.

dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Én ugy gondolom, hogy férfi nő barátság szinten ha rejtve is, megvan valamennyi vonzalom a két fél között! Ez 100%! Bocsi de ez van! Ha lelkitársak akkor meg 1000%! Ha egy barát lelkét megszeretjük, megkedveljük, akkor onnan már egy hajszálnyira van a szerelem! Persze barátság elvesztése végett ez sokszor nincs kimondva kimutatva!


8

Igen én is ugy gondolom hogy barátból lehet társ, de vannak olyan barátok, akik "talonban vannak tartva" ha nem lesz más akkor te is jó leszel! Tapasztaltam már!

dec. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tiriel válasza:

Igen, lehet barátság nő és férfi között, megbontható a sztereotípia, hogy a vágyak miatt nem fog működni. Persze kell hozzá nem kevés érzelmi és értelmi intelligencia is, hogy ne úgy viselkedjenek, mint az ösztönlények.


Az előttem válaszolónak, ha a te logikádon megyünk végig, akkor két férfi és két nő között is vonzalom van. Szerintem ez sokkal összetettebb, mint ahogyan levezetted.

dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!