Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha rendeződni làtszik egy...

Ha rendeződni làtszik egy megtört baràti kapcsolat àltalàban mennyi idő kell hozzà?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének
dec. 25. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Saját véleményem, tapasztalati úton: igazi barátság nem törik meg.

Amelyik meg tud törni, az sosem igazi mély barátság.


A kibékülési időtartam pedig nagyon sok tényezős. Mi volt a sérelem? Miért fontosabb a harag és a sértettség, mint a konfliktus rendezése? Ezutóbbi erősen megkérdőjelezi a kapcsolat baráti mivoltát. Stb stb.

dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En se értem mi az a megtörés.

Ha en évekig nem is beszélek azzal a spanommal aki kint van, mégis ha hazajön ugyanott folytatjuk mindig ahol abbahagytuk.

Nincsenek "törések".


Ha vkinek idokozben családja házastársa lesz is és sokszor eltavolodik, veluk is évek mupva is ugyanugy tudunk összeülni nèha es rengeteget nevetni is, mint anno kamaszon.

dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Nekem pl. Olyan töréseim voltak hogy bnőm ráment a pasimra, vagy másik anyagilag atvert. Ilyenekben meg nálam nincs olyan hogy majd rendeződik.nem rendezem húzzanak csak el is szépen a halálba.
dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A megtorest konfliktusok okoztak
dec. 25. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


A Discoveryscience 2024. január 1-én megszűnik, a DTX-szel együtt.

dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, hogy jön ez ide?
dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 ennek mi köze a kérdéshez egyébként a "dtx" csatorna egy ideje csak ugyanazt adja és 2 műsor között 0 reklám aki azt nézi még wc-re se tud elmenni
dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú barátságaim törtek meg azért,mert a másiknak párkapcsolata lett és onnan kezdve fényévenként jutottam eszébe,vagy akkor ha szakítás, vagy gondok voltak.

Ilyen barátot nem tartok barátnak,részemről akkor és ott vége is lett.

Eltört dolgokat egyébként az életben a legjobb ragasztó sem tudja eredeti állapotba visszaragasztani.Az emberi kapcsolatoknál ez még hatványozottabb.Láttam családban,rokonságban,munkahelyen ,hogy ezekből milyen félresiklott - muszáj kapcsolatok lettek törés,újrakezdés után.


Kösz,de nem.Az ajtó nálam csak kifelé nyílik !

dec. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!