Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék scene emberkékkel...

Hol tudnék scene emberkékkel barátkozni? :3

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az ilyen stílusú embereket, és én magam is szeretnék scene lenni, csak a környezetembe sose láttam hogy bárki így öltözne... :c


Ha esetleg te aki olvasod scene vagy, vagy tudsz olyan helyet, oldalt ahol scenekkel barátkozhatnék, akkor dobj egy privit plz! >.<



jan. 4. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A scene lényege pont az, hogy elrejtőznek az emberek elől, nem mutatják maguk, zárt közösség amiről nem tudsz.
jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem ha találsz egy időgépet és visszamész úgy saccper 20 évet időben, a myspace-es korszakba, akkor ott könnyedén...
jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:c
jan. 4. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Lol, a kérdező olyan emberekkel szeretne ismerkedni, akik eleve nem is ismerkednek. Ez olyan mintha egy meleg srác írná, hogy heteró fiúval akar párkapcsolatot... :D
jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

'A scene lényege pont az, hogy elrejtőznek az emberek elől, nem mutatják maguk, zárt közösség amiről nem tudsz.'

És akkor azok szerinted hogy ismerik meg egymást? Hogy jön létre a közösség?

Remélem kérdező sikerül találnod ilyen embereket! :)

jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
#5 Vagy 15 évvel le van maradva, most leszbinek lenni menő, kár, hogy a kérdező nem halad a korral. :D
jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

'kár, hogy a kérdező nem halad a korral. :D'

Minek kéne 'haladni a korral'? Miért ne ismerkedjen bárki olyan típusú emberrel, amivel akar, függetlenül attól, mi a 'menő'? Te csak azt csinálod, ami a trendi, és nem azt, amit akarsz?

jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mint ha teljesen kihaltak volna, biztos hogy vannak egyébként még de én még nem láttam egyett sem, csak néhány emo utánzatott, ami egész erőltetett, ilyet pl ismerek is.
jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!