Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme mepróbálni helyreh...

Van értelme mepróbálni helyrehozni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja elkezdtem barátkozni egy lánnyal interneten, és eleinte nagyon jól kijöttünk, sokat nevettünk együtt, órákat chateltünk, és mondta hogy milyen fontos lettem neki. Én erre kicsit hátrahőköltem, hogy élőben még nem is találkoztunk, miért mond nekem ilyeneket.Hát decemberben sort kerítettünk a találkozóra, és ott be is igazolódott a fent leírt véleményem, mert nem igazán tudtunk beszélgetni. Ő többnyire a telefonjába volt bújva, én pedig hiába próbáltam témákat felhozni, volt amire egyáltalán nem válaszolt, volt amire meg csak pár szavas válaszokat adott. Abszolút nem éreztem azt, hogy pfú de jót beszélgettünk most, és az is zavart hogy nem igazán figyelt rám.

Ennek ellenére egy darabig még beszélgettem vele, mert neten jól kijöttünk továbra is, de őrlődtem közben,hogy van-e ennek értelme. Aztán volt egy nézeteltérésünk, röviden azon, hogy a transz emberek szerinte maguknak köszönhetik az utálatot, amit kapnak, mert vannak közöttük nagyon extrémek. Egy darabig firtattuk ezt, majd kibukott belőlem, hogy aki szerint jogos egy egész csoportot gyűlölni és bántalmazni, csak azért mert van pár abnormális tagja, az megbukott emberileg. Ezen ő annyira megsértődött, hogy azt mondta, többet szóba se áll velem, mekkorát csalódott pedig ő megbízott bennem. Majd nem sokra rá mondta hogy bizonyos dolgokban igazam van, csak ő reagálta túl, mondhatni bocsánatot kért. Akkor ezt nyugtáztam, de nem tudom, van-e értelme még beszélgetnem vele. Tulajdonképpen élőben nincsenek témáink, és úgy érzem, neki sokkal nagyobb érzelmi töltete van ebben a kapcsolatban, mint nekem (szép magyartalan mondat tudom, reggel van). Szerintetek?



jan. 5. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Miféle kapcsolatot...?
jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha te szeretsz online felületen beszélgetni vele, akkor szerintem maradhatna, nem kell megszakítani vele a kapcsolatot, nem muszáj találkoznotok élőben, szerintem semmi rossz nincs abban, ha csak online térre szűkül egy ilyen kapcsolat

De ha téged zavar, hogy nem tudsz vele normálisan élőben beszélgetni, akkor hagyd

jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%

Ő többnyire a telefonjába volt bújva...

Veszett fejsze.

jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!